مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم خبر داد:
اطعام خانواده‌های مستضعف استان قم در طرح «افطاری‌های خادمیاران رضوی»
۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۱
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم از اطعام خانواده‌های مستضعف این استان در طرح «افطاری‌های خادمیاران رضوی» خبر داد و گفت: امیدواریم که به کمک این طرح، خانواده های محروم و اقشار مستضعف حداقل در ماه مبارک رمضان نگرانی برای سفره های افطار نداشته باشند.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام سید محمدباقر تکیه ای مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم در تشریح برنامه های خادمیاران رضوی در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در حرم مطهر حضرت معصومه (س)، برنامه های مستمر قرآنی تدارک دیده شده است و با خدمت رسانی قاریان خادمیاران رضوی، روزانه یک جزء از قرآن کریم تلاوت و با همراهی و استقبال گسترده زائران کریمه اهل بیت(ع) ختم می شود.
وی افزود: هم چنین تعدادی از خادمیاران طلبه که اساتید تفسیر حوزه های علمیه هستند، در هر روز به تفسیر سریع جزء تلاوت شده می پردازند تا ضمن قرائت قرآن کریم، زمینه آشنایی زائران حرم حضرت معصومه (س) با معارف قرآنی نیز فراهم شود.
حجت الاسلام تکیه ای در ادامه خاطرنشان کرد: با هماهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی قم، گروه های متعدد پزشکان پس از سازماندهی به مناطق محروم استان قم اعزام شده اند که دسته بندی، توجیه و اعزام این پزشکان ادامه دارد. همچنین برنامه‎ریزی‎هایی صورت گرفته که طی آن، بیماران نیازمند پس از تشخیص پزشکان جهادی برای تکمیل روند درمانی خود به مراکز تخصصی داخل شهر قم اعزام شوند و بصورت رایگان درمان شوند.
وی ادامه داد: علاوه بر برنامه ریزی های این دفتر نمایندگی در حوزه گروه های جهادی سلامت، برادران خادمیار در قالب گروه های عمرانی و خواهران خادمیار در قالب گروه های فرهنگی به مناطق محروم اعزام می شوند و با زبان روزه، درخدمت روستاییان و اهالی مناطق محروم استان قم خواهند بود.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان قم در انتها از اطعام خانواده‌های مستضعف استان قم در طرح «افطاری‌های رضوی» خبر داد و گفت: برنامه جامع «اطعام» و توزیع غذا در مناطق حاشیه‎ای شهر قم توسط خادمیاران رضوی برگزار می شود و امیدواریم که به کمک این طرح، خانواده های محروم و اقشار مستضعف حداقل در ماه مبارک رمضان نگرانی برای سفره های افطار نداشته باشند.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید