خادمیاران ظرفیت مهم آستان قدس رضوی در مأموریت‌های فرهنگی و محرومیت‌زدایی هستند

۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۱
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مرکزی گفت: خادمیاران ظرفیت مهمی در مأموریت‌های فرهنگی و محرومیت‌زدایی آستان قدس رضوی هستند و استفاده راهبردی از این جریان مردمی در اولویت برنامه‌ها است.
به گزارش آستان نیوز، محمد بخشی در جمع اصحاب رسانه گفت: ماموریت‌های اصلی آستان قدس در استان‌ها با دو محوریت محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ و سیره رضوی است و این آستان مقدس می کوشد تا با هم افزایی سایر نهادهای خدماتی در راستای محرومیت زدایی گام بردارد.
وی افزود: استفاده از ظرفیت خادمیاران رضوی در زمینه‌های مختلف و با توجه به تخصص آنان برای تحقق ماموریت‌های محوله آستان قدس در اولویت دفاتر نمایندگی است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی اظهار کرد: خادمیاران رضوی با انگیزه الهی به عنوان خادم امام مهربانی‌ها زیر سایه پرچم حضرت ثامن الحجج(ع) توفیق خدمت را افتخار بزرگی برای خود دانسته و بدون چشم‌داشت مادی در صحنه‌های خدمت به عنوان خادمیار امام رضا(ع) حاضر می‌شوند.
بخشی ادامه داد: خادمیاران پس از ارائه خدمات در راستای تحقق مأموریت‌های تعریف شده، توفیق انتخاب شیفت خادمی در حرم مطهر رضوی را پیدا می‌کنند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: دفتر نمایندگی آستان قدس در استان مرکزی پذیرای تجارب و اندیشه های سازنده در حوزه خدمت رسانی و فعالیت فرهنگی و اجتماعی است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید