با حضور کاروان «زیر سایه خورشید»
زندان بیرجند به عطر و بوی پرچم متبرک رضوی عطرآگین شد
۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۱
خدام حرم مطهر رضوی در قالب کاروان زیر سایه خورشید در زندان مرکزی بیرجند حضور یافته و با حمل پرچم گنبد ملکوتی حرم منور امام رئوف فضایی سرشار از عطر رضوی را ایجاد کردند.
به گزارش آستان نیوز، کاروان خدام رضوی در بازدید از بند مردان و زنان زندان بیرجند مورد استقبال زندانیان قرار گرفتند و شور و شوقی ولایی را هدیه مددجویان و زندانیان کردند.
خادمان کاروان زیر سایه خورشید با حضور در زندان مرکزی بیرجند و گرداندن پرچم امام رضا(ع) فضا را به عطر و بوی رضوی متبرک کردند.
ذکر رضا رضا جان و صلوات، فضای معنوی خاصی به محیط اندرزگاه‌ها بخشید و زندانیان و کارکنان از این فضای معنوی بهره بردند.
خادمان حرم رضوی برای گسترش فرهنگ زیارت در بین زندانیان، پرچم مقدس حرم رضوی را در بین آن ها گرداندند و همه زندانیان پیر و جوان، امام رضا(ع) را با چشمانی اشک آلود و تضرع از راه دور زیارت و خادمان نیز برای رهایی آن‌ها از بند زندان دعا کردند.
گفتنی است، خدام رضوی همزمان با آغاز دهه کرامت، در استان خراسان جنوبی حضور یافته اند و طی این مدت برنامه های متنوعی در شهرها و روستاهای مختلف این استان همچون بیرجند، خوسف، نهبندان، درح، سربیشه، اسلامیه، فردوس، آیسک، سرایان، سه قلعه، ارسک، بشرویه، عشق آباد، طبس، دیهوک و... در حال برگزاری است.
از جمله این برنامه می توان به دیدار با خانواده شهدا جانبازان و ایثارگران، عیادت از بیماران بیمارستان ها، برپایی جشن های مردمی، غباروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده های محروم، حضور در محل نگهداری سالمندان، دیدار با امام جمعه و مسئولان و... اشاره کرد.
 
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید