نماینده ولی فقیه استان آذربایجان شرقی:

کاروان خدام رضوی، خیر و برکت را با خود به استان آورده‌اند

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۲۳:۵۶
نماینده ولی فقیه استان آذربایجان شرقی گفت: کاروان زیرسایه خورشید، خیر و برکت را با خود به این استان آورده‌اند.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین آل هاشم بیان کرد: اگر به دنبال موفقیت کشورمان هستیم باید روش و منش امام رضا(ع) را دنبال کنیم.
وی با تأکید بر این که پیشرفت علمی را باید از امام رضا(ع) پند بگیریم، تصریح کرد: همه باید دست در دست هم سبک زندگی امام رضایی را راه بیندازیم تا موفقیت‌های چشمگیری را به دست آوریم.
نماینده ولی فقیه استان آذربایجان شرقی ادامه داد: دشمنان دین نمی‌توانند پیشرفت جوانان ما را ببینند و به دنبال ترویج سبک زندگی غربی در جامعه ما هستند.
گفتنی است، کاروان زیرسایه خورشید از هفدهم تا بیست و چهارم تیر ماه جاری در شهرهای مختلف استان آذربایجان شرقی همچون ورزقان، اهر، هوراند، زرنق، اسکو، هریس، خسروشهر، آذرشهر، عجب‌شیر، سراب، بناب، بستان‌آباد، مرند، میانه، صوفیان، مراغه، جلفا، هشترود و... حضور دارد.
در این راستا در ایام دهه کرامت برنامه‌هایی همچون برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید، پرچم‌گردانی، دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان، حضور در بیمارستان‌ها و عیادت از بیماران، سرکشی از زندان‌ها، حضور در پادگان‌ها، حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها در حال اجرا است.
پرداخت وام بلاعوض جهیزیه به خانواده‌های نیازمند و اعزام زیارت اولی‌های آذربایجان شرقی به زیارت امام رضا(ع) بخشی دیگر از برنامه‌های این دهه در آذربایجان شرقی به شمار می‌رود.
همچنین نمایشگاه خدمتگزاری رواق رضوی هم‌زمان با دهه کرامت در پارک بزرگ ائل‌گلی تبریز و در ۲۰ غرفه برپا شده است.
علاوه بر این، برنامه‌هایی نظیر ارایه مشاوره حقوقی، برگزاری کنگره شعر رضوی، برگزاری کرسی تلاوت، کارگاه داستان‌نویسی، رونمایی از ۱۴ کتاب شعر رضوی و... انجام می‌شود.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید