عطر رضوی در پادگان 04 / اهدای مرخصی 72 ساعته به سربازان پادگان 04 بیرجند

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۸
همزمان با حضور خدام امام رضا(ع) در پادگان 04 بیرجند و به یُمن دهه کرامت و ولادت امام هشتم(ع) به نیروهای پایور که اسم آن‌ها رضا بود به مدت 24 ساعت و سربازانی که اسم آن‌ها رضا است به مدت 72 ساعت مرخصی داده شد.
به گزارش آستان نیوز، صبح امروز همزمان با ششمین روز از ایام دهه کرامت خدام بارگاه ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) با حضور در جمع سربازان و کارکنان پادگان 04 امام رضا(ع) بیرجند مورد استقبال باشکوه قرار گرفتند و فضایی با حال و هوای معنوی به وجود آمد.
در ابتدای این مراسم نیز یکی از خادمان رضوی صلوات خاصه کرد و پرسنل پایور و وظیفه نیز با ادای احترام سلام نظامی به احترام پرچم متبرک ملکوتی امام هشتم(ع) ایستادند.
مداحی و شعرخوانی خدام رضوی حال و هوای خاصی به فضای پادگان بخشید و سربازان وظیفه به همراه نیروهای پایور نوبت به نوبت بر پرچم منور رضوی بوسه زدند.
به یمن دهه کرامت و ولادت امام هشتم(ع) به نیروهای پایور که اسم آن‌ها رضا بود به مدت 24 ساعت و سربازانی که اسم آن‌ها رضا است به مدت 72 ساعت مرخصی داده شد.
در پایان این مراسم نیز نشان خادمی امام رضا(ع) به سرهنگ مهدی جلالی نیک جانشین فرمانده مرکز آموزشی 04 و حجت الاسلام علی منصوری نیا رئیس عقیدتی سیاسی مرکز آموزشی 04 امام رضا(ع) بیرجند اهدا شد.
در ادامه نیز خادمان حرم مطهر رضوی به مقام شامخ شهید گمنام در پادگان 04 ادای احترام کردند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود