برگزاری نمایشگاه «رواق رضوی» در پیاده‌راه سبزه‌میدان زنجان

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۶:۱۶
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان زنجان از برپایی نمایشگاه «رواق رضوی» در پیاده‌راه سبزه‌میدان به مناسبت دهه کرامت خبر داد.
به گزارش آستان نیوز، امرالله حسنی ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا(ع) اظهار کرد: در این ایام مبارک کانون خادمیاران رضوی استان برنامه‌های متعددی اجرایی خواهد کرد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان زنجان از برپایی طرح فرهنگی، خدماتی «رواق رضوی» در پیاده‌راه سبزه‌میدان به مناسبت دهه کرامت خبر داد و گفت: «رواق رضوی» با همکاری 25 کانون خادمیاری دایر شده است.
وی با اشاره به اینکه در قالب این نمایشگاه برنامه‌های متعددی در نظر گرفته شده است، افزود: ارائه خدمات مشاوره، سلامت، ارائه خدمات حقوقی به افراد بی‌بضاعت، عرضه محصولات فرهنگی از دیگر خدماتی است که در قالب این نمایشگاه ارائه می‌شود.
حسنی ادامه داد: این نمایشگاه هر روز از ساعت 18 تا 21 و 30 دقیقه در پیاده‌راه سبزه‌میدان دایر شده و تا روز 22 تیرماه فعالیت خواهد کرد.
 مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان زنجان گفت: طبق برنامه‌های صورت گرفته قرار است به مناسبت میلاد امام رضا(ع) جشن بزرگ میلاد در پیاده‌راه سبزه‌میدان برگزار شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود