توزیع بسته‌های حمایتی آستان قدس رضوی در میان محرومین شهرستان کاشان
۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۴
مدیر دفتر نمايندگی آستان قدس رضوی در کاشان گفت: بسته های حمایتی ارزاق ماه مبارک رمضان از طریق خادمیاران رضوی این دفتر نمایندگی در قالب اقلام خوراکی میان خانواده‌های نیازمند و محروم شهرستان کاشان توزیع شد.
به گزارش خبرنگار آستان نیوز حجت الاسلام مهدی بصیرتی مدیر دفتر نمايندگي آستان قدس رضوی در کاشان افزود: 360 کیلو گوشت عقیقه در بین 180خانوار نیازمند و محروم منطقه از طریق خادمیاران رضوی این دفتر نمایندگی و با کمک خیرین و بانیان نیکوکار توزیع شد.
وی افزود: 50 بسته ارزاق عمومی و اهدای 70 قطعه بن خرید نیز در قالب دیگر بسته های حمایتی ماه مبارک رمضان توسط خادمیاران رضوی توزیع شد.
بصیرتی، توزیع 750 عدد بسته اقلام خوراکی بین نیازمندان در نوروز امسال را یادآور شد و گفت: 100 میلیون ریال کمک نقدی نیز برای حمایت از سیل زدگان از طریق خادمیاران این دفتر نمایندگی جمع آوری و اهدا شد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان ادامه داد: همچنین برگزاری کلاس توجیهی خادمیاری، برگزاری نخستین نشست هم اندیشی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان و تشکیل موسسه خادمین حضرت رضا(ع) با موضوع برگزاری جشن های زیر سایه خورشید، برگزاری آزمون کلاس های توجیهی (حرم شناسی) و توزیع بسته های حمایتی بین نیازمندان و سیل زدگان از دیگر اقدامات این دفتر در فروردین و اردیبهشت ماه امسال است.
وی تصریح کرد: حدود 2060 نفر زائر اولی اقشار محروم نیز از طریق دفتر نمایندگی شهرستان کاشان در طول یک سال گذشته به مشهد مقدس اعزام شدند.
شایان ذکر است کاشان تنها شهرستانی است که هم ردیف سایر استان‌های کشور دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی (به صورت مستقل از استان اصفهان) در آن دایر شده است.
 
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید