خدام رضوی طلائیه‌داران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) هستند

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۲۲:۱۲
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: چندین سال است که خدام رضوی به استان خوزستان سفر می‌کند و یاد و خاطره‌ها را در دل و ذهن مردم ایران اسلامی و به خصوص خوزستان زنده می‌کند و این قلب‌های مرده ما است که به واسطه نام مبارک حضرت رضا(ع) زنده می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی‌فرد در جمع کاروان خدام رضوی به مناسبت دهه کرامت با تبریک این دهه و سالروز میلاد حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) اظهار داشت: خداوند به شیعیان به ویژه مردم ایران اسلامی نعمت ولایت داده است.
وی با اشاره به این‌که خداوند متعال عملی را می‌پذیرد که مهر و امضای ولایت پایین آن نقش ببندد، بیان کرد: براساس روایتی از ائمه اطهار صلوات بر پیامبر(ص) و آل محمد وقتی همراه با ولایت باشد مورد قبول است.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان این‌که اسیر نفس جایگاه آن در جهنم است و مورد غضب الهی قرار می‌گیرد، گفت: عشق به ولایت می‌تواند موجب طهارت انسان شود.
وی با اشاره به این‌که ولایت مانع از ورود انسان به آتش جهنم می‌شود، ادامه داد: انسان به برکت ولایت پاکیزه می‌شود. افتخار ایرانی‌ها دو نور مقدس حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) است.
موسوی‌فرد با تاکید بر قدردانی از دو نور مقدس حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) اظهار داشت: خدام رضوی طلائیه‌داران بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) هستند که چندین سال در قالب کاروان زیارتی به استان خوزستان سفر می‌کنند. حضور خادمان رضوی مردم را به یاد آستان قدس رضوی می‌اندازد.
امام جمعه اهواز با بیان این‌که فرد برخوردار از ولایت خوشبخت دنیا و آخرت است، خاطرنشان کرد: زیارت امام رضا(ع) کفاره همه‌ گناهان است و در هنگام زیارت باید نائب الزیاره همه شیعیان به ویژه بدون وارثان باشیم.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید