برگزاری جشن ازدواج آسان 40 زوج جوان در یاسوج

۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۲
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد از برنامه ریزی برای برگزاری جشن ازداج آسان ۴۰ زوج جوان استان خبر داد.
به گزارش آستان نیوز، ستار هدایت خواه افزود: در این جشن ازدواج که در روز میلاد با حضور خدام رضوی برگزار می شود، زوج های جوان تعهد اخلاقی می دهند که به غیر از همین جشن ازدواج، هیچ برنامه دیگری نداشته باشند.
وی گفت: این جشن ازدواج آسان به گونه ای است، که خادم یاران ما همه ی هزینه ها را تقبل یا تخفیف ویژه می دهند. به عنوان نمونه، آرایشگران، گل فروشان، تهیه ماشین عروس، تهیه لباس عروس، تعداد ۵۰ کارت دعوت، مولودی، عاقد با کمترین هزینه و برخی هزینه های دیگر را خدام یاران آستان قدس برعهده می گیرند و تقریبا هزینه خاصی برای زوج های جوان در پی نخواهد داشت.
هدایتخواه افزود: علاوه بر این اقدامات برای جشن ازدواج، زوج های جوان قبل از ازدواج، با شرکت در کارگاه های مهارت آموزی ازدواج شرکت می کنند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در ادامه گفت: دو طرح هم برای زمان پس از ازدواج توسط آستان قدس رضوی در نظر گرفته شده است.
وی گفت: در طرح اول، زوج های جوان به مدت ۵ سال تحت مراقبت و پایش مشاوران ازدواج قرار می گیرند چرا که تحقیقات نشان داده است، بیشترین طلاق زوج ها در ۵ سال اول ازدواج رخ می دهد.
هدایتخواه در مورد طرح دوم هم گفت: برای زنانی که برای بار اول باردار می شوند و فرزند اولی هستند، به مدت سی ماه تحت حمایت های ویژه قرار می گیرند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود