مدیر مرکز جامع مشاوره رشد و توانمندسازی آستان قدس؛

ارائه خدمات روانشناختی به آسیب دیدگان از سیل اولویت خادمیاران مشاوره است

۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۰:۰۶
مدیر مرکز جامع مشاوره، رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی کمک به سیل زده ها را یکی از خدمات این مرکز عنوان کرد و گفت: این فعالیت در حال حاضر در اولویت اقدامات خادمیاران مشاوره قرار گرفته است.
به گزارش آستان نیوز، دکتر اصغری نکاح استادیار دانشگاه فردوسی در حاشیه برگزاری جلسه سر رابطین کانون های خادمیاری کتاب و کتابخوانی با بیان این مطلب گفت: خدمات روانشناختی ویژه به سیل زده گان کشور توسط مرکز جامع مشاوره آستان قدس در حال انجام است که در این راستا خادمیاران مشاوره در کارگاه های مشاوره و روانشناختی برای کار با کودکان و خانواده های آسیب دیده از سیل آموزش می بینند.
وی در این خصوص استفاده از خادمیاران مشاوره بومی مناطق سیل زده را در اولویت اقدام عنوان کرد.
مدیر مرکز جامع مشاوره رشد و توانمندسازی آستان قدس در خصوص سرفصل فعالیت های این مرکز گفت: مرکز جامع مشاوره رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی توانمندی مشاوران این مرکز برای خدمت رسانی به زائران و مجاوران که بر اساس آموزه های دینی کار می کنند را در اولویت کارهای خود قرار داده است.
وی خادمیاری مشاوره روانشناسی را یکی از فرصت های همکاری با این مرکز عنوان کرد و گفت: خادمیاری رضوی در فضای موجود معنای گسترده ای پیدا کرده و از محدوده خدمت به زائران در فضای اماکن متبرکه فراتر رفته است.
اصغری نکاح افزود: آنچه که در راه تعالی اندیشه و آموزه های دینی انجام می شود خود نوعی از خادمیاری است که بر اساس این مفهوم، خادمیاری حوزه وسیعی پیدا کرده است.
مدیر مرکز جامع مشاور رشد و توانمندسازی آستان قدس رضوی تصریح کرد: خادمیاران مشاوره با داشتن صلاحیت های علمی و حداقل دارا بودن کارشناسی ارشد انتخاب می شوند و به این شکل علاقه مندان با استفاده از تخصص خود در خدمت اهل بیت(ع) در خواهند آمد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید