مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان چهارمحال بختیاری خبر داد:

3000 نفر از مردم استان چهارمحال و بختیاری خادمیار امام رضا(ع) هستند

۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۰:۰۱
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان چهارمحال بختیاری از ثبت نام 3000 نفر از مردم این استان در طرح خادمیاری رضوی خبر داد.
به گزارش آستان نیوز بهروز مردانی نژاد گفت: تاکنون سه هزار نفر در استان تقاضای خادم یاری داده اند که از این تعداد برای یک هزار و 400 نفر مراحل گزینش و تشکیل پرونده انجام شده است.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان چهارمحال بختیاری، امدادرسانی به محرومان را از دیگر فعالیت های دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی برشمرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون 9 هزار و 600 بسته مواد غذایی بین خانواده های نیازمند استان توزیع شده است.
وی افزود: پنج هزار و 600 زائر اولی امسال از استان به حرم مطهر امام رضا (ع) اعزام شده است.
مردانی نژاد افزود: خادم یاران علاوه بر اینکه می توانند در طول سال برای چند روز در حرم امام رضا(ع) کشیک دهند، می توانند در شهر و روستای خود در زمینه های مختلف فرهنگی، عمرانی، سلامت و زمینه های مرتبط با تخصص خود به صورت افتخاری خدمت کنند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان چهارمحال بختیاری گفت: در قالب طرح خادم، خدمت و مخدوم شرایطی فراهم شده است تا علاقه مندان واجد شرایط خدمت به بارگاه منور رضوی بتوانند توفیق خدمت به آن حضرت را از مسیر خدمت به محرومان و مستمندان شهر و دیار خود و یا ارائه خدمت و همکاری تخصصی با مجموعه ها و موسسات آستان قدس رضوی داشته باشند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید