8 هزار زائر اولی استان اردبیل به مشهدالرضا(ع) اعزام شدند

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۰
مدیر نمایندگی آستان قدس در اردبیل گفت: در دو سال گذشته بیش از 8 هزار زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شدند که آستان قدس رضوی با تدارک اقامت سه روزه و غذای رایگان در خدمت این زائران بوده است.
به گزارش آستان نیوز، کاظم دبیر، مدیر نمایندگی آستان قدس در اردبیل گفت: در سه سال اخیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها راه‌اندازی شده تا در کشور همه اهالی استان‌ها خود را همجوار امام رضا(ع) بدانند و به نوعی از خدمات آستان قدس رضوی و فیوضات معنوی و مادی امام هشتم(ع) بهره‌مند شوند.
وی به چهار ماموریت اصلی دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی اشاره و خاطرنشان کرد: اولین ماموریت ما امدادی است که در این زمینه در کنار توزیع ارزاق بین نیازمندان و کمک‌رسانی به محرومان جامعه سعی شد تا از ظرفیت خادم‌یاران در محلات در شناسایی افراد بی‌بضاعت استفاده و نسبت به توزیع موادغذایی اقدام شود.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس در اردبیل افزود: در دو سال گذشته 8 هزار زائر اولی در قالب 200 دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس اعزام شدند تا در سه روز اقامت در زائرسرا و تغذیه رایگان از این زائران رضوی پذیرایی شود.
دبیر ادامه داد: امسال نیز تلاش می‌کنیم به تعداد 50 دستگاه اتوبوس زمینه این اعزام زائران اولی را که با گذشت سال‌ها از عمر آنها موفق به حضور در حرم امام رضا نشدند فراهم کنیم.
وی بیان کرد: به هیچ وجه افراد نیازمندی که ما نسبت به توزیع موادغذایی و ارزاق آنها اقدام می‌کنیم تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نیستند و به صورت محله‌ای و با کمک خادم‌یاران شناسایی و نسبت به کمک و مساعدت به آنها اقدامات خوب و موثری انجام می‌شود.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید