در اردیبهشت ماه سال 97 صورت گرفت،

تشرف 176 زائر اولی استان آذربایجان غربی به حرم رضوی

۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۲:۵۰
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: با مساعدت آستان قدس رضوی 176 زائر اولی محروم آذربایجانی در قالب 4 کاروان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
حجت‌الاسلام اکبر نوروزنژاد مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز در استان ضمن اعلام این خبر گفت: کانون زائر اولی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی در سال 98 برنامه اعزام زائران زیارت اولی را به‌ صورت جدی در دستور کار قرار داده است و در اردیبهشت‌ماه سال جاری، 176 زائر محروم زیارت اولی به مشهد مقدس مشرف شدند.
وی تصریح کرد: این زائران در قالب طرح کاروان‌های «مهر درخشان رضوی» با این پیش‌ شرط که سن این افراد بالای ۴۰ سال، محرومیتشان محرز یا از آخرین سفرشان به مشهد 10 سال گذشته باشد، به حرم منور رضوی مشرف می‌شوند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: زائر اولی‌های مشهد مقدس یک وعده اطعام را در میهمانسرای امام رضا (ع) هستند و بقیه وعده‌های غذایی نیز از آشپزخانه واقع در محل اسکان این زائران تهیه می‌شود.
نوروزنژاد با اشاره به مدت زمان حضور زائر اولی‌هایی که به مشهد مقدس اعزام شدند، گفت: مدت زمان اسکان این زائران 3 روز است و محل اسکان آنها نیز در زائر شهر رضوی می‌باشد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید