عیادت خادمیاران آستان قدس رضوی از بیماران بیمارستان‌های رشت

۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۷
جمعی از خادمیاران آستان قدس رضوی با توزیع افطاری ساده در بیمارستان 17 شهریور رشت از بیماران دلجویی و عیادت کردند.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام سعید مهدوی مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان گفت: در راستای سنت حسنه و زیبای ضیافت افطار در ماه رمضان و همچنین صله ارحام، جمعی از خادمیاران آستان قدس رضوی به همراه پخش لقمه افطاری ساده در بیمارستان 17 شهریور رشت از بیماران بستری شده این بیمارستان دلجویی و عیادت کردند.
وی به ارزش معنوی و پاداش افطاری روزه داران در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: تعداد 20 نفر از خادمیاران آستان قدس رضوی گیلان با پخش لقمه افطاری ساده و نبات متبرک حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) از بیماران بیمارستان 17 شهریور رشت عیادت کردند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان، با بیان اینکه این افطاری‌های ساده بین 300 نفر از بیماران و کارکنان این بیمارستان توزیع شده است، تصریح کرد: در تلاش هستیم که در 5 روز متوالی در 5 بیمارستان هزار و 500 لقمه افطاری ساده و نذری متبرک به نیابت از امام رئوف(ع) با انجام آیین پرچم گردانی بین بیماران و کارکنان بیمارستان‌ها توزیع شود.
شایان ذکر است خادمیاران رضوی استان گیلان در قالب سلسله پویش های سفره افطاری رضوی، بیش از 20 هزار نفر از اقشار مختلف این استان را میهمان سفره کرامت رضوی کردند.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید