دختران فیروزه نشان کاشانی میلاد خواهر آفتاب را جشن می گیرند

۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۰۵:۲۳
5 ویژه برنامه کانون بانوان دفتر کاشان به مناسبت میلاد خواهر آفتاب در ایام دهه کرامت اجرا می شود.
به گزارش آستان نیوز، پنج ویژه برنامه دختران فیروزه نشان در قالب شادیانه دختران آفتاب به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و همزمان با دهه کرامت و جشن های زیر سایه خورشید برگزار می شود.
این برنامه ها شامل دخترانه ترین جشن میلاد دختر آسمان هفتم حضرت فاطمه معصومه(س) با عنوان «فیروزه نشان ها» می باشد که همزمان با روزهای دوازدهم و چهاردهم تیرماه در شب میلاد حضرت معصومه (س) در حال برگزاری است.
در این جشن ضمن حضور خادمان افتخاری و توزیع تبرکات حرم رضوی، سخنرانی بانوان مبلغه مذهبی، قرعه کشی و اهدای هدیه سفر به کربلا، استقرار غرفه « فیروزه نشان ها» همراه با برنامه های جذاب گعده دخترانه بعد از نماز مغرب و عشا به مدت 10 شب میزبان علاقه مندان خواهد بود.
علاوه بر این، برنامه هایی با عنوان «پویش فرشتگان سرزمین من» همراه با اهدای ۴ هزار شاخه گل و عروسک های دست ساز و همچنین شادیانه دختران خورشید در سیزدهم تیرماه روز میلاد اجرا شده است.
شگفتانه اکران اختصاصی فیلم «شبی که ماه کامل شد» برنده 6 سیمرغ بلورین جشنواره فجر که برگرفته از داستانی واقعی و عاشقانه ای از هزاران ماجرای تو در توی پنهان یک دختر است، ویژه برنامه ای مخصوص اعضای گروه فرهنگی فیروزه نشان ها و خانواده هایشان در نظر گرفته شده است.
شادیانه دختران خورشید نیز با ویژه برنامه های سخنرانی بانوان مبلغه، اجرای تواشیح و مراسم قرعه کشی اسامی معصومه در محفل انس با قرآن بانوان کوی سوریجان هیات حسینی کاشان حسینیه اعظم و همکاری شهرداری منطقه یک کاشان در شب میلاد حضرت معصومه(س) برگزار شده است.
شایان ذکر است، 110 برنامه توسط 17 کانون دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان با اجرای ویژه برنامه های متنوع فرهنگی، هنری، مذهبی و آموزشی توسط خادمیاران رضوی همزمان با دهه کرامت و جشن های زیر سایه خورشید در این شهرستان برگزار می شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود