به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان

مسابقه كتابخوانى «بر مدار آفتاب» ویژه دهه کرامت در کاشان برگزارمی‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۶:۵۳
مسابقه كتابخوانى از کتاب «بر مدار آفتاب» ویژه دهه کرامت و همزمان با برگزاری جشن های زیر سایه خورشید در راستای معرفی زندگينامه، سيره و معارف رضوى به همت كانون هاى خادمیاری كتاب، كتابخوانى و عرضه محصولات فرهنگى آستان قدس رضوی در کاشان برگزارمی‌شود.
به گزارش آستان نیوز، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان، گفت: این مسابقه کتابخوانی برای جامعه هدف جوانان و بزرگسالان به صورت خريد كتاب از مراکز مشخص شده و ارسال پاسخنامه بصورت پيامكى برگزار می شود.
وی با اعلام اینکه 21 مردادماه عید سعید قربان آخرین مهلت ارسال پاسخنامه ها برای شرکت در مسابقه است، افزود: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند کتاب را از محل برگزاری جشنواره ملی فرهنگی هنری «آه و آهو» در مدرسه ماندگار امام خمینی(ره) این شهرستان یا فروشگاه اینترنتی مسجد کالا به آدرس ir.masjedkala تهیه کنند.
به گفته حجت الاسلام مهدی بصیرتی کانون های فرهنگی هنری مساجد و پایگاه های بسیج کاشان نیز برای فراخوان شرکت در این مسابقه با دفتر نمایندگی آستان قدس در این شهرستان همکاری دارند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان، با تاکید بر اینکه همکاری همه مجموعه های فرهنگی شهر در کنار هم بدون رقابت محور فعالیت های فرهنگی این دفتر نمایندگی است، گفت: برای برندگان این مسابقه 8 جایزه در نظر گرفته شده است.
حجت الاسلام بصیرتی تصریح کرد: این جوایز شامل هشت کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، هشت تابلو فرش، هشت کارت هدیه 2 میلیون ریالی، هشت کارت هدیه یک میلیون ریالی، هشت بُن خرید کتاب یک میلیون ریالی، هشت کارت هدیه 500 هزار ریالی و هشت بسته فرهنگی متبرک است.
وی در ادامه عرضه محصولات فرهنگی کانون كتاب و عرضه محصولات فرهنگى دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان، از انتشارات آستان قدس(به نشر) را توسط خادمیاران در محل برگزاری جشنواره ملی فرهنگی هنری «آه و آهو» همزمان با دهه کرامت را یادآور شد و گفت: موضوعات این کتاب ها مرتبط با امام رضا(ع) و در حدود 10 تا 15 موضوع انتخاب شده است.
به گفته حجت الاسلام بصیرتی، عصرانه داستان نویسی رضوی نیز که از برنامه های سراسری آستان قدس رضوی در دهه کرامت و همزمان با برگزاری جشن های زیر سایه خورشید برای هشت مرکز استان است که همزمان در کاشان نیز برگزار می شود.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان، اظهار کرد: نویسندگان و داستان نویسان و فعالان فرهنگی با حضور یک میهمان ویژه در این عصرانه دور هم جمع می شوند تا داستان نویسی با محوریت فرهنگ رضوی را آموزش دهند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید