مسئول کانون خادمیاری خانواده استان کرمان خبر داد،

مشارکت خادمیاران رضوی استان کرمان در جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان کشور

۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۰:۴۲
مسئول کانون خانواده آستان قدس رضوی در استان کرمان از مشارکت خادمیاران رضوی استان کرمان در جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان کشور خبر داد.
به گزارش خبر نگار آستان نیوز، نخستین جلسه هم اندیشی خادمیاران کانون خانواده رضوی به منظور هماهنگی و مشارکت بیشتر در حسینیه شهید صابری برگزار شد.
در این جلسه حلیمه زمانی مسئول کانون خانواده آستان قدس رضوی در استان کرمان ضمن ارائه گزارشی در خصوص فعالیت های کانون خانواده رضوی به تبیین سیاست های آستان قدس ونوع فعالیت های کانون خانواده اشاره کرده و هدف از تشکیل این جلسه را جذب، سازماندهی و مشارکت خادمیاران رضوی در کانون خانواده عنوان کرد.
وی با اشاره به شرایط حساس و خطیر هموطنان آسیب دیده در مناطق سیل زده تصریح کرد: علیرغم استفاده از ظرفیت های نیروهای نظامی و جهادی و کمک های دولتی بازهم لزوم تسریع در امدادرسانی و جمع آوری کمک های مردمی بسیار مهم است و بایستی هرچه سریعتر این کمک ها برای مناطق سیل زده ارسال شوند.
زمانی افزود: طرح جمع آوری کمک به سیل زدگان به همت خادمیاران رضوی در حال اجراست و تاکنون بیش از 5 میلیون تومان کمک نقدی برای این منظور جمع آوری شده است.
وی با اشاره به اینکه استان کرمان به عنوان معین شهرستان حمیدیه انتخاب شده است اظهار کرد: تاکنون با مشارکت جامعه زنان بسیج با این کانون خادمیاری بسته های نوشت افزار، اسباب بازی ویژه کودکان تهیه و توسط کانون خانواده نمایندگی آستان قدس رضوی دراستان کرمان به استان خوزستان ارسال خواهد شد.
مسئول کانون خانواده آستان قدس رضوی در استان کرمان اظهار داشت: باتوجه به نقش و اهميت كارآفريني و سابقه درخشان كارآفرينان در توسعه کشور و باتوجه به مشكلات اقتصادي برخی از افراد در جامعه، بمنظور انجام رسالت بزرگ آستان قدس در یاری محرومان، کانون خادمیاری خانواده در نظر دارد در جهت جذب بانوان به منظور خدمت رسانی به محرومین و کارآفرینی با نام و یاد امام رئوف(ع) گام بردارد.
زمانی ادامه داد: ترويج و اشاعه مفهوم كارآفريني، بسترسازي براي فرهنگ حامي كارآفريني و مهمتر از همه تربيت افراد بسیار مهم و ضروری است، لذا بررسی ایجاد طرح های ابتکاری ونو، ایجاد اشتغال زایی برای بانوان، توجه خاص به محرومین و بانوان سرپرست خانواده، مشارکت قبل از ازدواج و بسیاری موارد دیگر بایستی مورد بحث و تبادل نظر و کار کارشناسی قرار بگیرد و این جلسات برای همین منظور دارای اهمیت و جایگاه ویژه ای است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید