یک اعدامی با وساطت خدام امام رضا(ع) از طناب‌دار رهایی یافت

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۳۱
مسئول کانون خادمیاران دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان دزفول گفت: خانواده مقتول با دیدار خدام حرم رضوی در شهرستان دزفول از حق قصاص نفس و اعدام قاتل گذشتند.
به گزارش آستان نیوز، رضا آیت اظهار داشت: خدام آستان قدس رضوی که برای برگزاری کاروان زیر سایه خورشید روز گذشته وارد شهرستان دزفول شدند؛ امروز با حضور در زندان شهرستان دزفول با زندانیان دیدار کردند.
وی با اشاره به اینکه با حضور خدام حرم رضوی در زندان حال و هوای معنوی خاصی ایجاد شد، افزود: یک زندانی که به دلیل قتل غیرعمد 23سال پیش 17سال در زندان بوده با پا درمیانی خدام امام رضا(ع) و گرفتن رضایت از خانواده مقتول این زندانی از طناب‌دار رها شد.
وی با بیان اینکه دیدار خدام امام رضا(ع) با خانواده مقتول انجام شد، افزود: با یاری خداوند و عنایت امام هشتم و رضایت خانواده مقتول  همچنین  با وساطت خدام علی بن موسی الرضا (ع)  این  زندانی پس از تحمل 17 سال دوران زندان آزاد شد.
 آیت در ادامه حضور اقدامات خیرخواهانه خدام رضوی افزود: 2 زندانی دیگر به دلیل بدهی مالی به مبلغ بیش از 250 میلیون ریال با حضور خدام رضوی در شهرستان دزفول آزاد شدند.
شایان ذکر است از طرف دفتر کانون مرکزی خادمیاران آستان قدس رضوی در شهرستان دزفول زیارت مشهد مقدس به خانواده‌ی مقتول اهدا شد.

 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود