یاسوج میزبان خدام حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع)

۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۰
خادمان امام رضا(ع) با حضور در دانشکده ی علوم پزشکی در کنار یادمان شهدای گمنام به دیدار عاشقان و دلداگان امام هشتم شیعیان رفتند.
به گزارش آستان نیوز، خدام حرم مطهر امام رضا(ع ) که حامل پرچم سبز رنگ حرم رضوی بودند با حضور در بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج به دیدن بیماران در بخشهای مختلف این بیمارستان رفتند و پس از آن خادمان با امام جمعه یاسوج دیدار کردند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی گفت: ترویج فرهنگ رضوی در قالب کاروان زیر سایه ی خورشید در سالهای اخیر روح معنویت را بیش از پیش در بین محبان آن امام همام دمیده است.
در این دیدار حجت الاسلام کمیلی روحانی کاروان و از اساتید دانشگاه های مشهد مقدس هدف از اعزام کاروان خدام به استانهای کشور را ایجاد فرصت عرض اردارت از راه دور و ترویج فرهنگ رضوی در جامعه دانست.
در حاشیه ی این دیدار هدایتخواه مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه وبویر احمد نیز گفت: خدام حرم نورانی علی بن موسی الرضا (ع ) در طول هفت سال گذشته و در دهه کرامت مهیمان مردم این استان بودند.
وی افزود: این اقدام شایسته زمینه زیارت پرچم حرم ملکوتی امام رضا(ع) را برای ارادتمندانی که به دلایلی توفیق زیارت ندارند فراهم می کند.
بعد از این دیدار خدام با کارکنان آتش نشانی یاسوج دیدار کردند.
در این دیدار حجت الاسلام کمیلی به غنای فرهنگ رضوی اشاره کرد و گفت: دهه کرامت فرصتی مغتنم برای تشریح و تبیین عظمت عالم آل پیغمبر حضرت امام رضا(ع) است.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید