400 برنامه فرهنگی، اجتماعی توسط خادمان آستان قدس در بوشهر برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۳
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: 400 برنامه فرهنگی، اجتماعی توسط خادمان آستان قدس در بوشهر برگزار می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام یوسف جمالی در نشست خبری به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت از برگزاری 400 برنامه متنوع در 10 شهرستان در این دهه خبر داد و اظهار داشت: برنامه‌های دهه کرامت از روز پنجشنبه هفته جاری با غبارروبی قبور مطهر شهدا از ساعت 19 با حضور خادمیاران رضوی آغاز می‌شود.
وی برگزاری جشن میلاد حضرت معصومه(س) را از دیگر برنامه‌های مهم و محوری دهه کرامت عنوان کرد و ابراز داشت: این برنامه پنجشنبه شب با سخنرانی آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر در مصلی جمعه برگزار خواهد شد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر از افتتاح «رواق رضوی» در مصلی جمعه بوشهر خبر داد و گفت: این رواق همزمان با میلاد حضرت معصومه(س) افتتاح می‌شود و مردم می‌توانند طی دو روز از غرفه‌های هشتگانه این رواق بازدید کنند.
جمالی افزود: رواق رضوی شامل غرفه‌هایی همچون سلامت، عفاف و حجاب، کتاب و کتابخوانی، مشاوره خانواده، کودک و نوجوان، حلقه های معرفت افزایی و مبلیغن است، همچنین نمایشگاه عکس نیز در این رواق دائر می باشد.
وی برگزاری جشن‌های زیر سایه خورشید را محوری‌ترین برنامه دهه کرامت در استان عنوان کرد و ابراز داشت: تعداد 6 تن از خادمین بارگاه رضوی در قالب سه تیم در برنامه‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر حضور بهم می رسانند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر همچنین از برگزاری مراسم میلاد امام رضا(ع) خبر داد و گفت: این مراسم در مصلی جمعه بوشهر برگزار می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود