مسابقه کتابخوانی «کرامت» در خوزستان برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۹:۴۴
هم‌زمان با دهه کرامت رضوی، مسابقه کتابخوانی «کرامت» توسط خادم‌یاران کتاب و محصولات فرهنگی رضوی در خوزستان برگزار می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، مسئول کانون‌های خادم‌یاری کتاب و محصولات فرهنگی رضوی با بیان این خبر گفت: این مسابقه با همکاری خادم‌یاران کتاب و محصولات فرهنگی رضوی در شهر خوزستان، مسجد آیت‌الله اشرفی اصفهانی و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان در دو بخش بزرگسالان و نوجوانان از اولین روز دهه کرامت رضوی در حال برگزاری است.
امین فولادی تصریح کرد: در بخش بزرگسالان کتاب‌های «اقیانوس شرق» و «دعبل و زلفا» نوشته مجید پورولی و مظفر سالاری و در بخش نوجوانان کتاب «مسافر هشتم» نوشته مژگان شیخی به عنوان منابع مسابقه کتابخوانی «کرامت» انتخاب شده است.
وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال پاسخنامه کتاب‌ها تا 22 تیرماه است، افزود: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه می‌توانند به پایگاه اینترنتی @ramona_ketab مراجعه کنند.
فولادی یادآور شد: کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، کارت هدیه و اهدای بسته‌های متبرک رضوی به همراه کتاب از جمله جوایز این مسابقه کتابخوانی است که به قید به برگزیدگان اهدا می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید