تبریز میزبان شب شعر«ملکوت هشتم» می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۵
مسئول کانون خادمیاری شعر و ادب دفتر آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی گفت: شب شعر «ملکوت هشتم» با حضور شاعران سراسر کشور در تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، محمدرضا بحری با اشاره به اینکه شب شعر رضوی ملکوت هشتم به میزبانی تبریز برگزار می‌شود، اظهار داشت: این شب شعر با حضور اساتید شعر و ادب از سراسر کشور است و اساتید و جوانان به شعر خوانی در رثای امام رضا (ع) می‌پردازند.
وی زمان برگزاری این شب شعر را همزمان با دهه کرامت عنوان کرد و افزود: شب شعر رضوی ملکوت هشتم، چهارشنبه 19 تیرماه از ساعت 6 عصردر پردیس سینمایی قدس، واقع در چهارراه شریعتی تبریز برگزار می‌شود.
مسئول کانون شعر و ادب دفتر آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی با اشاره به حضور اساتید ادبیات آیینی در این شب شعر معنوی، گفت: محمدجواد غفورزاده متخلص به شفق، محمدعلی سالاری ثانی متخلص به سالار، حمیدرضا برقعی و شاعر پیشکسوت تبریزی سید محسن رجایی متخلص به مجنون میمهانان ویژه این شب شعر خواهند بود.
بحری افزود: شعرای جوان تبریز و آذربایجان شرقی هم در این شب شعر در رثای امام رضا(ع) شعر خوانی می‌کنند چراکه این شعرخوانی با محوریت جوان خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه کانون خادمیاری شعر و ادب آستان قدس رضوی این مراسم را با همکاری مجمع الذاکرین حوزه هنری استان برگزار می‌کند، از عموم علاقمندان خواهر و برادر دعوت کرد تا در این محفل معنوی حضور یابند.
مسئول کانون خادمیاری شعر و ادب دفتر آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی از حضور خادمان امام رضا(ع) در این شب شعر رضوی خبر داد و افزود: پرچم متبرک حرم مطهر رضوی هم در این مراسم برای تبرک جستن شاعران، توسط خادمان رضوی پرچم گردانی می‌شود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: انجمن ادبی رضوی تبریز هم چهارشنبه‌های آخر هم ماه محفل ادبی اشعار رضوی برگزار می‌کند که بخشی از این شب شعر، آثار منتخب این محافل ادبی است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید