2400 خادمیار رضوی در بوشهر در حال خدمت‌رسانی به محرومان و ترویج فرهنگ رضوی

۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۹
بیش از 2 هزار خادمیار رضوی در بوشهر توسط نمایندگی آستان قدس رضوی در حال ساماندهی برای خدمت‌رسانی به محرومین و ترویج فرهنگ رضوی در جنوب کشورمان هستند.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام شریفی در دوره توجیهی مسئولین کانون های محله ای و کانون های موضوعی شهرستان دشتستان گفت: محل اتصال خدمت خادم به مخدوم کانون های محله ای است و مسئولین کانون های محله طی دسترسی که مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی در سامانه خادمياران رضوی به آنها می‌دهد خادميارانی را که اعلام آمادگی خدمت کرده اند رزرو می‌کنند.
وی افزود: طی این رزرو خدمتی، خادم به مخدوم جهت انجام خدمت همچون کمک به خانواده نیازمندان در امورات زندگی متصل می شود.
حجت الاسلام شریفی ادامه داد: قسمتی از اعلام آمادگی خدمت‌ها مربوط به عرصه های تخصصی است که سررابطین کانون های موضوعی در استان تایید آمادگی خدمت و ارزیابی خدمات صورت گرفته این دسته از خادمياران را در سامانه خادمياران رضوی انجام می‌دهند و این مهم نیازمند ارتباط مستمر سررابطین با رابطین کانون های موضوعی مربوط به خود در سطح شهرستان‌ها و همچنین ارتباط مداومشان با مسئولین مربوطه آستان قدس رضوی در مشهد مقدس است.
مسئول امور خادم یاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی بوشهر با بیان اینکه کانون های تخصصی نقش مهمی در به کارگیری و فعال سازی خادمياران می‌تواند ایجاد کنند گفت: از اول تیر ماه فعال شدن شیفت حرم مطهر خادمياران منوط به فعالیت خادمياران و ثبت فعالیت و تایید آن در سامانه خادمياران رضوی است.
وی ادامه داد: بعد از اتصال خدمت خادم به مخدوم و انجام این مهم خادمیار با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه خادمياران رضوی و مراجعه به قسمت کارنامه خدمتی، خادمیار خدمت خود را و فعالیتی را که انجام داده است ثبت می کند.
حجت الاسلام شریف گفت: ارزیابی و تایید این گزارش هم اگر عرصه تخصصی بوده مربوط به سررابطین کانون‌های موضوعی می‌شود که ارزیابی و تایید را انجام می دهند و اگر عرصه عمومی بوده است تایید و ارزیابی توسط رابطین محترم شهرستانی انجام می‌شود.
وی افزود: سر رابطین محترم کانون های موضوعی و رابطین محترم شهرستان جهت تایید خدمت خادمیار و جهت تایید و ارزیابی خدمت خادمياران به قسمت گزارش مصادیق خدمت مراجعه می‌کنند.
شایان ذکر است استان بوشهر با جمعیتی بالغ بر 2400 خادمیار رضوی، نقش بزرگی در خدمت رسانی کریمانه به محرومین و ترویج فرهنگ و سیره رضوی در جنوب کشورمان ایفا می‌کند.
 
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید