عطر بیرق رضوی در مناطق سیل‌زده پیچید

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۰
همزمان با دهه کرامت و باحضور خدام امام مهربانی عطر بیرق رضوی در مناطق سیل‌زده پیچید.
به گزارش آستان نیوز، امسال در دهه کرامت دهمین سری از جشن‌های زیر سایه خورشید در استان لرستان برگزار و همانند سال‌های گذشته برنامه‌های مختلفی با حضور خدام حرم رضوی در جای جای استان برگزار می‌شود.
کاروان خورشید هشتم امسال نیز همزمان با دهه کرامت راهی استان لرستان شد ولی این بار به‌سبب سیلاب ویرانگری که در فروردین ماه در شهرستان پلدختر رخ داد، خدام رضوی به‌مدت چهار روز در این شهرستان حضور پیدا کردند تا مردمان این دیار عطر بیرق سبز حرم رضوی را توتیای چشم کنند.
کاروان حرم ثامن‌الحجج حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) امروز وارد روستاهای سیل‌زده بخش معمولان شد و شمیم حرم رضوی را برای مردم این مناطق به ارمغان آورد.
با آغاز دهه کرامت لرستان باز هم میزبان بیرق سبز حرم رضوی می‌شود و این میزبانی فردا از شهرستان سلسله با استقبال از کاروان زیر سایه خورشید آغاز می‌شود و خدام حرم مطهر علی ابن موسی الرضا(ع) ساعت 21:30 دقیقه در تپه شهدای گمنام این شهرستان حضور پیدا می‌کنند.
فردا با حضور خادمان بارگاه امام رضا (ع) نماز مغرب و عشا در این شهرستان برگزار و در یک بازدید عمومی که در کنار مزار شهدای گمنام انجام می‌شود، مردم از عطر پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) مستفیض می‌شوند
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود