به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی،

جشن گلریزان برای آزادی زندانیان در ارومیه برگزار می‌شود

۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۹
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی از برگزاری جشن گلریزان برای کمک به زندانیان و محرومان در ارومیه خبر داد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد مختارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز گفت: در شب میلاد با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص) جشن گلریزان با حضور خادمیاران رضوی، خیران و نیکوکاران در تالار شهرداری ارومیه برگزار خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: پول حاصل از این گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و کمک به محرومین و نیازمندان اختصاص خواهد یافت.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان آذربایجان غربی اظهار کرد: همچنین به مناسبت هفته وحدت محافل قرآنی با حضور قاریان و مرتلان برتر ملی و استانی در شهرهای بوکان، اشنویه، ارومیه، میان‌دوآب و پیران‌شهر برپا خواهد شد.
وی همچنین به توزیع بسته‌های ارزاق بین خانواده‌های محروم اشاره کرد و افزود: در این ایام 650 سبد غذایی شامل اقلام ضروری و مورد نیاز همچون برنج، روغن، حبوبات و... تهیه و بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.
مختارزاده تصریح کرد: به مناسبت هفته وحدت 260 نفر از محرومان و نیازمندان در قالب 6 کاروان زیارتی به مشهدالرضا(ع) و زیارت امام علی بن موسی الرضا(ع) مشرف خواهند شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود