25 هزار بسته غذایی توسط خادمیاران رضوی میان سیل زدگان محروم خوزستانی توزیع می‌شود

۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۱
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان گفت: 25 هزار بسته غذایی با حمایت این دفتر نمایندگی و توسط خادمیاران رضوی جهت توزیع در میان سیل زدگان محروم خوزستانی آماده شد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خوزستان گفت: باتوجه به تاکید تولیت آستان قدس رضوی مبنی بر هم افزایی دفاتر استانی آستان قدس با نهادهای حاکمیتی و مردمی، این دفتر نمایندگی خدمات و اقدامات خود را همسو با سایر نهادهای انقلابی در استان خوزستان انجام می دهد.
وی افزود: همزمان با ماه مبارک رمضان، این دفتر نمایندگی با بسیج حداکثری خادمیاران رضوی و در راستایی هم افزایی با سایر دستگاه ها اقدام به برپایی سفره های افطاری و توزیع 20 کامیون بسته غذایی، بهداشتی و وسایل زندگی(شامل برنج، حبوبات، قند، چای، روغن و موا شوینده شوینده، فرش، موکت و ...) میان اقشار محروم و سیل زده استان خوزستان کرده است.
علی نژاد افزود: در همین راستا 25 هزار بسته غذایی توسط خادمیاران رضوی آماده شده است که قرار است در روزهای آینده میان سیل زدگان محروم خوزستانی توزیع شود.
وی با اشاره به طرح فرهنگی سازمان فرهنگی آستان قدس در استانهای سیل زده ادامه داد: از دیگر خدمات این دفتر نمایندگی اعزام مبلغین خادمیار به مناطق سیل زده استان خوزستان است که خادمیاران تبلیغی با حمایت سازمان فرهنگی آستان قدس در کنار کارهای تبلیغی ماه مبارک رمضان، اقدام به برگزاری مسابقات فرهنگی شاد برای کودکان و نوجوانان سیل زده می کنند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی گفت: خادمیاران تبلیغی رضوی با حضور در شهرهای شوش، هویزه، حمیدیه، باوی، کارون و روستاهای اطراف در راستای بازگردانی روحیه نشاط به کودکان سیل زده ضمن اهدای وسایل اسباب بازی به آنان اقدام به برگزاری مسابقات فرهنگی شاد همراه با اهدای جوایز ارزنده می کنند.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید