بندر امام خمینی(ره) میزبان خدام کاروان «زیر سایه خورشید»

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۴
به مناسبت دهه کرامت آیین استقبال کاروان زیر سایه خورشید خادمان امام رضا(ع) از مزار شهدا تا مقبره مطهر شهدای گمنام بندر امام خمینی(ره) برگزار شد.
به گزارش آستان نیوز، هم‌زمان با ورود کاروان زیر سایه خورشید به استان خوزستان، مردم و مسئولان در بندر امام خمینی(ره) از خادمان امام رضا(ع) استقبال کردند.
پس از برگزاری آیین استقبال از کاروان زیر سایه خورشید در مزار شهدا که با حضور پرشور مردم و مسئولان انجام شد، خادمان بارگاه منور رضوی از بیماران بخش دیالیز بیمارستان راه زینب(س) عیادت و بیماران خود را به پرچم آستان قدس رضوی متبرک کردند.
در ادامه مراسم حضور کاروان خورشید، خادمان حرم رضوی به دیدار خانواده شهدا و خانواده‌های محرومان کمیته امداد امام خمینی(ره) رفته و منزل آن‌ها را با پرچم منقش به نام آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) عطرآگین کردند.
همچنین کاروان زیر سایه خورشید با مردم محروم کوی امام رضا(ع) دیدار صمیمی داشتند. این کاروان در ایستگاه پایانی به مقبره مطهر شهدای گمنام حسینیه ثارالله رفته و در جشن مردمی دهه کرامت با عطر پرچم آستان قدس رضوی شرکت کردند.
لازم به یادآوری است، کاروان زیر سایه خورشید با آغاز دهه کرامت رضوی وارد استان خوزستان شده است و تا بیست و سوم تیر ماه جاری در برنامه‌های تدارک دیده شده ویژه این دهه حضور خواهد داشت.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود