مزار ۸ شهید گمنام یزد معطر به عطر رضوی شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۰
مزار ۸ شهید گمنام یزد معطر با حضور کاروان زیر سایه خورشید معطر به عطر رضوی شد.
به گزارش آستان نیوز، خادمان کاروان زیرسایه خورشید با حضور در یزد در برنامه‌ استقبال مردمی در حسینیه شهدای این شهر حضور یافتند.
در این دیدار که جمعی ازمسئولان، پاسداران انقلاب و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، ابتدا خدام به زیارت ۸ شهیدی رفتند که در سالروز شهادت حضرت رضا(ع) در این مکان دفن شدند.
خادمان بارگاه آقا علی بن موسی الرضا(ع) ضمن نثار گل بر مزار این شهدا، صلوات خاصه امام رضا(ع) را زمزمه و فضا به عطر رضوی معطر کردند.
از جمله سایر برنامه¬های ویژه دهه کرامت در مدت حضور کاروان زیر سایه خورشید می توان به دیدار با نماینده ولی فقیه، برگزاری جشن های زیر سایه خورشید، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، برپایی محفل انس با قرآن، حضور در بیمارستان ها و عیادت از بیماران و برگزاری همایش ریحانه های بهشت اشاره کرد.
دیدار با زنان بی سرپرست، بازدید از کانون پرورش فکری، برپایی جشن مردمی هامانه، دیدار با اهل تسنن، برپایی همایش دختران آفتاب، عیادت از بیماران صعب العلاج و سالمندان، برپایی شب شعر خورشید هشتم و... بخشی دیگر از این برنامه ها را به خود اختصاص داده است.
گفتنی است، کاروان زیرسایه خورشید در استان یزد تا بیست و سوم ماه جاری میهمان شهرهای یزد، بهاباد، میبد، تفت، ابرکوه، اردکان، اشکذر، خاتم و... خواهد بود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید