2000 زائر اولی تا پایان امسال به مشهد مقدس اعزام می‌شوند

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۰۴:۳۱
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در قم گفت: از ابتدای سال تا امروز بیش از ۵۰۰نفر از زائر اولی ها به مشهد مقدس اعزام شدند که تا پایان سال ۲هزار زائر اولی به حرم امام رضا(ع) اعزام می شوند.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر تکیه‌ای در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در قم برگزار شد، اظهار داشت: هیئت زوار الرضا(ع) امشب در قالب دسته شادی از مسجد امام حسن عسکری(ع) به سمت حرم حضرت معصومه(س)حرکت می کند.
وی افزود: در نمایشگاه بهشت بانوی حرم حضرت معصومه(س)سه غرفه به عنوان غرفه های رواق رضوی به معرفی کتاب و محصولات آستان قدس رضوی می پردازند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی درقم تصریح کرد: به مدت ده شب ده مسجد شاخص با مشارکت کانون مساجد جشن های دهه کرامت را برگزار می کنند و عوامل برگزاری این مراسم ها از خادم یاران رضوی هستند.
تکیه ای با بیان اینکه مراسم استقبال از 700زائر اولی مناطق سیل زده به شهر قم فردا انجام می شود، ادامه داد: کانون خادم یاری سلامت ویژه مستضعفین در منطقه دستجرد حضور پیدا می کند، سه کاروان قبلی که در روستاهای استان حضور پیدا کردند با استقبال مردم روبرو شده بودند.
وی تصریح کرد:غرفه های رواق رضوی در بوستان ها به مردم خدمات فرهنگی ارائه می دهند، جشن معصومه های بهشتی به میزبانی حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود و میز خدمت به خانواده شهدا نیز در در دهه کرامت به ارائه خدمات می پردازد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در قم ادامه داد: خادمیاران ورزشکار رضوی در دهه کرامت به قله دماوند صعود می کنند و پرچم رضوی را بر فراز آن قله به اهتزار در می آورند.
تکیه ای با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای اعزام زائر اولی ها به مشهد مقدس و عتبات عالیات عنوان کرد: از ابتدای سال تا امروز بیش از 500نفر از زائر اولی ها به مشهد مقدس اعزام شدند که تا پایان سال 2هزار نفر از زائر اولی ها به حرم امام رضا(ع) اعزام می شوند.
وی تصریح کرد: روز 21 تیرماه سالروز قیام مسجد گوهر شاد است که که کانون خادم یاری بانوان به این مناسبت برنامه دارد.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی با بیان اینکه ترویج کتاب خوانی با توجه به سیره امام رضا(ع) در دهه کرامت انجام می شود، خاطرنشان کرد: در زمینه پویش کتابخوانی و مسابقه کتاب خوانی برنامه های مختلفی در دهه کرامت برگزار می شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود