شتاب بخشی در کمک‌رسانی به سیل زدگان کشور با راه‌اندازی پویش#امید_جاری_است

۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۳
پویش مردمی #امید_جاریست توسط نمایندگی آستان قدس رضوی در تهران با هدف تسریع در جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خدمت‌رسانی به سیل زدگان استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان راه‌اندازی شد.
به گزارش آستان نیوز، قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی حضرت ثامن الحجج(ع) وابسته به دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان تهران از راه‌اندازی پویشی به نام «#امید_جاری_است» برای جمع آوری کمک های مردمی و خدمت رسانی به مردم سیل زده در 3 استان گلستان، لرستان و خوزستان خبر داد.
تلاش برای جمع آوری کمک های مردمی و سازماندهی حضور جهادگران در مناطق سیل زده با خدمت رسانی به هم میهنان از اهداف راه اندازی این پویش مردمی اعلام شده است.
این قرارگاه جهادی هم اکنون در سه منطقه سیل زده استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان پایگاه‌های خدمت‌رسانی، جهادی و جمع‌آوری کمک‌های مردمی دایر کرده است.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت مشارکت در این پویش مردمی برای تحویل کالاها، نوع کالا و منطقه سکونت خود، پیامی به شماره 09102304608 ارسال نمایند تا هماهنگی‌های لازم جهت تحویل به دفتر آستان یا کاروان اعزامی صورت پذیرد.
در حوزه نیروی انسانی و شرکت در گروه‌های جهادی ساختمانی و تأسیساتی نیز علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این اردوی جهادی کلمه #لبیک_یا_رضا را به شماره 09102304608 پیامک کنند.
همچنین افرادی که علاقه‌مند به کمک های مادی در این امر مقدس و خداپسندانه هستند می‌توانند مشارکت خود را به حساب رسمی آستان قدس رضوی واریز کنند.
سامانه #8* از راحت‌‌ترین و جدیدترین راه‎هایی بوده که همه افراد می‌‌توانند با ورود به آن در امدادرسانی به مردم سیل‌زده استان‌های گلستان، خراسان شمالی، لرستان و خوزستان شریک شوند.
همچنین شماره حساب ۴۸۷۲۷۲۷۲۸۰ و شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۵۲۵۴۳۳۲۰۵ بانک ملت به نام نذورات آستان قدس رضوی، راه دیگر همراهی هموطنان در امدادرسانی به سیل‌زدگان است. مراجعه به دفاتر نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در استان‎های کشور از دیگر راه‌های مشارکت مردم در امدادرسانی به مناطق سیل‌زده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید