حضور کاروان »زیر سایه خورشید» در مناطق سیل‌زده پلدختر

۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۹
همزمان با سومین روز از دهه کرامت کاروان «زیر سایه خورشید» وارد شهرستان پلدختر شد.
به گزارش آستان نیوز، خدام حرم رضوی(ص) در قالب کاروان زیر سایه خورشید با همراه داشتن پرچم سبز بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج(ع) امروز یکشنبه وارد بخش معمولان پلدختر شدند.
مردم و مسؤولان از خادمان امام رضا (ع) و بیرق حرم رضوی در بخش معمولان استقبال کردند و عشق و علاقه خود را به اهل بیت (ع) به ویژه هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت نشان دادند.
امام جمعه پلدختر در حاشیه استقبال از کاروان زیر سایه خورشید در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پلدختر با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: مردم پلدختر ارادت زیادی به اهل بیت(ع) و به ویژه امام رضا(ع) دارند و حضور کاروان زیر سایه خورشید به طور قطع مایه برکات زیادی در شهرستان سیل زده پلدختر است.
حجت الاسلام و المسلمین سیدمحسن موسوی بیان کرد: امام رضا(ع) متعلق به همه است و باید در راستای ترویج فرهنگ دینی و استفاده از این فرصت طلایی تلاش کرد.
وی خاطرنشان کرد: حرکت کاروان زیر سایه خورشید طرح مناسبی برای ترویج فرهنگ رضوی و وجود مبارک و پربرکت ثامن الحج علی ابن موسی الرضا (ع) مایه مباهات و افتخار مردم ایران است.
امام جمعه پلدخترگفت: مسؤولان و ادارات امکانات مورد نیاز در اختیار کاروان زیر سایه خورشید و خدام حرم رضوی (ع) جهت حضور در مناطق مختلف سیل‌زده شهرستان و برگزاری برنامه‌های ویژه دهه کرامت قرار دهند.
وی افزود: کاروان زیر سایه خورشید با همراه داشتن بیرق سبز آستان قدس رضوی به مدت چهار روز به منظور ترویج فرهنگ و سبک زندگی رضوی برنامه‌های خود را با حضور در شهرهای پلدختر و معمولان و برخی روستاهای سیل‌زده شهرستان اجرا می‌کنند.
موسوی عنوان کرد: آیین جشن زیر سایه خورشید در شب میلاد با سعادت هشتیمن اختر تابناک آسمان امامت و ولایت با حضور کاروان خادمان حرم رضوی و خیل عاشقان اهل بیت (ع) و مردم و مسؤولان ساعت 22 چهارشنبه شب در پارک ولایت پلدختر برگزار می‌شود.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود