مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس،

1400 نونهال قرآنی در استان فارس ساماندهی و تربیت شدند

۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۳:۵۲
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس گفت: یک هزار و 400 نونهال قرآنی در استان فارس ساماندهی و تربیت شدند.
به گزارش آستان نیوز، در مراسم افتتاحیه 2000 کانون خادمیاری رضوی در سراسر کشور که با حضور آیت الله سیدابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی در تالار قدس حرم مطهر برگزار شد، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس به بیان گزارش فعالیت‌های شاخص قرآنی این دفتر نمایندگی پرداخت.
جابر مهدیار مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس، ضمن ارائه گزارشی از طریق ویدیو کنفرانس از فعالیت های ارزنده کانون خادمیاری قرآنی در توسعه و تقویت مراکز آموزشی قرآنی مهدالرضا(ع) ویژه نونهالان، سلام و ارادت خالصانه خود و 11 هزار خادمیار رضوی استان فارس را محضر نورانی امام رضا(ع) تقدیم کرد.
در این گزارش مهدیار اظهار داشت: ما برای اینکه بتوانیم مراکز مهدالرضا(ع) را ویژه نونهالان و خانواده های علاقه‌مند به ساحت قرآن در سراسر استان فارس ساماندهی کنیم باید در مرحله اول به برگزاری دوره های تربیت مربی بپردازیم.
وی ادامه داد: در این راستا 427 استاد قرآنی خواهر به مدت یک هفته با گذراندن 80 ساعت کارورزی، یک هزار و 400 نونهال قرآنی را در استان فارس در 101 کلاس ساماندهی و تربیت می کنند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس اضافه کرد: در این کلاس ها ضمن اینکه قرآن آموزان با آموزه های قرآنی و الگوی زندگی اسلامی آشنا می شوند خانواده این نونهالان نیز تحت پوشش آموزش های فرهنگی قرار می گیرند.
وی خاطر نشان کرد: در استان فارس با تاکید بر افزایش کیفیت امور، در حال حاضر بالغ بر پنج هزار نفر از خادمیاران، متصدی امور تربیتی هستند که از این میان 441 در حرم مطهر رضوی موفق به انتخاب شیفت و ارائه خدمت شده اند.
در ادامه نیز دفاتر نمایندگی استان های خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، خوزستان و قم نیز گزارشی از فعالیت های خود را به محضر تولیت آستان قدس رضوی و میهمانان کشوری ارائه کردند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید