هم‌زمان با ماه مبارک رمضان،

طرح فرهنگی خدماتی «چهارشنبه‌های امام رضایی» توسط خادمیاران رضوی در ارومیه برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۵۱
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: در راستای گسترش فرهنگ و سیره رضوی و محرومیت زدایی از شهرستان ارومیه طرح «چهارشنبه‌های امام رضایی» در مناطق ابوذر، حسین‌آباد، اسلام‌آباد و حکیم نظامی به‌عنوان چهار منطقه محروم این شهرستان برگزار می شود.
حجت‌الاسلام اکبر نوروز نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز در ارومیه گفت: هم‌زمان با آغاز ماه مبارک رمضان طرح چهارشنبه‌های امام رضایی با ویژه برنامه‌های متنوع فرهنگی و خدماتی در مناطق محروم این استان برگزار می‌شود.
وی افزود: یکی از برنامه‌های مهم در چهارشنبه‌های امام رضایی برپایی سفره‌های افطاری ماه مبارک رمضان برای نیازمندان است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در هر برنامه به‌طور میانگین ۵۰۰ نفر اطعام می‌شوند، ادامه داد: امسال بیش از ۲ هزار نیازمند آذربایجانی در ماه مبارک رمضان میهمان سفره های کرامت رضوی خادمیاران خواهند بود.
نوروزنژاد گفت: برپایی ایستگاه های سلامت توسط خادمیاران سلامت رضوی در چهار منطقه محروم استان آذربایجان غربی از دیگر برنامه‌های آستان قدس رضوی در ماه مبارک رمضان خواهد بود که طبق برنامه در هر ایستگاه سلامت یک پزشک عمومی و یک پرستار مستقر می‌شوند و نیازمندان را به‌صورت رایگان ویزیت می‌کنند.
وی اظهار داشت: برگزاری کرسی‌های تلاوت قرآن کریم و امدادرسانی به مستضعفان برنامه های محوری خادمیاران رضوی در ماه مبارک رمضان است.
شایان ذکر است خادمیاران رضوی این دفتر نمایندگی در نخستین روز از ماه مبارک رمضان نیز ۲۵ رأس گوسفند قربانی را ذبح و در بین ۵۲۸ خانواده نیازمند آذربایجانی توزیع کردند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود