اهدای 100 جلد قرآن و محصولات متبرک آستان قدس به محافل قرآنی استان بوشهر

۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر از اهدای 100 جلد قرآن و محصولات متبرک رضوی به محافل قرآنی استان بوشهر خبر داد و گفت: ویژه برنامه های فرهنگی و تبلیغی خادمیاران رضوی در ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام یوسف جمالی با اشاره به فعالیت های دفتر آستان قدس رضوی استان بوشهر در ماه مبارک رمضان، یکی از مهمترین فعالیت های این دفتر را همکاری در برگزاری برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت عنوان کرد و اظهار داشت: این برنامه که هشتمین سال برگزاری خود را در ماه مبارک رمضان پشت سر می گذارد یکی از مهمترین برنامه های محوری ترتیل خوانی قرآن کریم در استان بوشهر است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر با اشاره به همکاری این دفتر با ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت گفت: آستان قدس رضوی تعداد 100 جلد قرآن کریم و نیز بسته های متبرک حرم رضوی را به این برنامه اهدا کرده است که توسط خادمیاران رضوی میان مردم توزیع شدند.
وی افزود: برنامه ترتیل خوانی نوای ملکوت روزانه از ساعت 16:30 دقیقه با تلاوت مجلسی در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر آغاز و پس از آن با تفسیر قرآن ادامه پیدا می کند و از ساعت 17:30 دقیقه هم ترتیل خوانی قرآن کریم توسط قاریان برجسته استانی تلاوت می شود.
جمالی گفت: این برنامه توسط صدا و سیما مرکز بوشهر به صورت زنده پخش می شود و علاقمندان بسیاری را در منازل پای گیرنده‌های خود دعوت می کند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر همچنین از برگزاری مسابقات ورزشی فوتسال در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: این مسابقات در چهار شهرستان استان و در رده سنی نوجوانان برگزار می شود.
وی برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی را از دیگر برنامه های آستان قدس رضوی استان عنوان کرد و افزود: این برنامه تحت عنوان حکمت در کلام نور خطبه 31 نهج البلاغه برگزار می شود و علاقه‌مندان می توانند تا 30 خرداد نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
جمالی در پایان گفت: برپایی سفره‌های افطاری برای محرومین و نیازمندان در شهرستان‌ها، سخنرانی، بیان مفاهیم قرآنی توسط خادم‌یاران مبلغ و... برخی دیگر از برنامه‌های این نمایندگی در ایام ماه مبارک رمضان است.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید