سفیران امام رضا(ع) دیار علویان را به پرچم بارگاه رضوی متبرک کردند

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۲۳:۵۱
سفیران امام رضا(ع) در قالب کاروان‌های زیر سایه خورشید با ورود به استان مازندران، دیار علویان را با حمل پرچم بارگاه رضوی متبرک کردند.
به گزارش آستان نیوز، کاروان‌های زیرسایه خورشید ویژه جشن‌های مردمی ولادت امام رضا(ع) برای دوازدهمین سال متوالی به مناسبت دهه کرامت وارد استان مازندران شدند.
این کاروان‌ها متشکل از 13 خادم رضوی است که از هجدهم تا بیست و سوم تیر ماه جاری با حضور در شهرها، روستاها و بخش‌های مختلف استان مازندران، پرچم متبرک به بارگاه ملکوتی امام هشتم را به میان مردم خواهند برد.
250 برنامه فرهنگی و هنری نیز ایام دهه کرامت با حضور خادمان بارگاه امام هشتم در 18 شهرستان، 25 شهر و 50 روستای مازندران اجرا می‌شود.
دیدار با خانواده شهدا، دیدار با علما، حضور در بیمارستان‌ها و مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و ندامتگاه‌ها، توزیع بسته‌های متبرک آستان قدس رضوی، حضور در مراکز نظامی و انتظامی و... از جمله برنامه‌های خادمان رضوی در این استان به شمار می‌رود.
پرچم‌گردانی، آغوش پدرانه در قالب حضور در روستاها، حضور در مراکز تولیدی در راستای تحقق شعار رونق تولید، حضور در جشن‌های مومنانه و عطر‌افشانی گلزار شهدا بخشی دیگر از مهم‌ترین عناوین برنامه‌های کاروان زیرسایه خورشید در سراسر استان مازندران خواهد بود.
گفتنی است، 15 هزار و 829 خادم‌یار افتخاری آستان قدس رضوی در مازندران فعالیت دارند که طی دهه کرامت، کاروان‌های زیرسایه خورشید را در اجرایی کردن برنامه‌ها همراهی می‌کنند.
لازم به یادآوری است، جشن‌های مردمی زیرسایه خورشید در دهه کرامت، هم‌زمان با سراسر کشور در 7 کشور حوزه بین‌الملل نیز اجرا می‌شود.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود