مرزبانان پیشگامان مسیر حفظ و احیای فرهنگ شهادت هستند

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۲۶
مبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید در جمع سربازان پادگان تیپ ۱۷۷ شهید محمدجعفر نصر اصفهانی نزاجا تربت حیدریه مستقر در شاهرخت شهرستان زیرکوه گفت: مرزبانان و حافظان انقلاب پیشگامان مسیر حفظ و احیای فرهنگ شهادت هستند.
به گزارش آستان نیوزد، کاروان خدام بارگاه منور ثامن الحجج(ع) ظهر امروز در جمع سربازان پادگان تیپ 177 شهید محمدجعفر نصر اصفهانی نزاجا تربت حیدریه مستقر در شاهرخت شهرستان زیرکوه حضور یافتند.
در ابتدای مراسم خدام رضوی با مدیحه سرایی در وصف اهل بیت(ع) به ویژه امام رضا(ع) دل عاشقان را امام رضایی کردند و سپس پرچم گنبد سبز رضوی در میان پرسنل وظیفه و پایور برای تبرک جویی گردانده و هدایای متبرک رضوی توزیع شد.
حجت الاسلام محسن شراهی مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید در این مراسم بیان کرد: مرزبانان و حافظان انقلاب پیشگامان مسیر حفظ و احیای فرهنگ شهادت هستند و این سربازان و مرزبانان برای حفظ آرامش و امنیت کشور ایران اسلامی خود را در ناامن ترین میدان‌ها قرار می‌دهند.
وی تصریح کرد: قدردانی و حمایت معنوی کمترین هدیه‌ای است که می‌توانیم تقدیم این عزیزان کنیم و امروز امنیت و آرامش را مدیون شهدا و این مرزبانان هستیم.
مبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید گفت: بسیاری از سربازان از خانواده‌های خود دور هستند و این دوری را برای ایجاد امنیت تحمل می‌کنند و دعای خیر خود را بدرقه راهشان می‌کنیم.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید