اعزام مداحان و سخنرانان خادمیار به کشور های آذربایجان و گرجستان

۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۱
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی گفت: سعی داریم شکل خدمت بی منت رضوی را هم بشناسانیم به همین خاطر، برنامه رواق رضوی را در محوطه ائل‌گولی تبریز برگزار خواهیم کرد که 20غرفه خدمتی برای اجرای این مراسم در نظر گرفته شده است.
به گزارش آستان نیوز، محمدیوسف شاکری مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان‌شرقی در جمع اصحاب رسانه به بیان برنامه‌های دهه کرامت پرداخت و اظهار داشت: دهه کرامت همزمان با ایران در چند کشور دیگر نیز انجام می‌شود.
وی افزود: ویژه برنامه‌هایی هم در کشور گرجستان برگزار خواهد شد و تنی چند از مداحان و سخنرانان استان را برای اجرای برنامه به گرجستان اعزام خواهیم کرد.
شاکری ادامه داد: در شهر نارداران جمهوری آذربایجان، مقبره یکی از خواهران امام رضا(ع) مدفون است که برنامه‌های متنوعی هم در آنجا برگزار می‌شود.
شاکری خاطرنشان کرد: توجه به کیفیت و غنای برنامه‌ها و کاهش حجم برنامه از نکات مهم مراسمات دهه کرامت خواهد بود چراکه سعی داریم محتوای برنامه‌ها اثرگذاری بیشتری داشته باشند. مدیر نمایندگی آستان قدس تصریح کرد: در این میان حضور خادمان آستان قدس رضوی در استان همیشه مورد توجه و موثر بوده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود