2 کارگاه تولیدی در یزد به برکت حضور خدام رضوی افتتاح شد

۱۳۹۸/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۰
2 کارگاه تولیدی در یزد به برکت حضور کاروان زیرسایه خورشید افتتاح شد.
به گزارش آستان نیوز، در ادامه برنامه‌های دوازدهمین دوره از جشنواره زیرسایه خورشید در یزد و در راستای اشتغال‌زایی و رونق تولید، یک کارگاه تولید پوشاک و یک کارگاه قالی‌بافی توسط خدام آستان قدس رضوی افتتاح شد.
کارآفرینان این کارگاه‌ها با دریافت تسهیلات از صندوق امداد ولایت در ابتدای سال جاری، توانستند با کمترین دارایی ضمن اشتغال‌زایی، گامی به منظور رونق تولید در یزد بردارد.
کارگاه تولید پوشاک فرصت اشتغال برای بیش از 10 نفر و کارگاه قالی بافی با راه‌اندازی 9 دستگاه، زمینه اشتغال را برای 25 نفر به صورت ثابت و متغیر فراهم کرده‌ است.
گفتنی است؛ حضور خدام و تبرک کردن این کارگاه به پرچم مقدس بارگاه منور رضوی و ذکر توسل به محضر آقا علی بن موسی(ع) با هدف ارج نهادن به مسئله کسب و کار و رونق تولید انجام شده است.
کاروان زیرسایه خورشید طی 8 روز حضور خود در استان یزد، میهمان شهرهای یزد، بهاباد، میبد، تفت، ابرکوه، اردکان، اشکذر، خاتم، بافق و... خواهد بود که طی این مدت برنامه های متنوعی همچون برگزاری جشن های مردمی، جشن ولادت حضرت رضا(ع)، عیادت از بیماران بیمارستان ها، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، غباروبی مزار شهدا، دیدار با امام جمعه، دیدار با اهالی تسنن و... اشاره کرد.
بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، علاوه بر برنامه‌های مختلفی که با حضور خادمان کاروان زیرسایه خورشید در شهرهای مختلف استان یزد برگزار می‌شود، جشن‌های ویژه‌ای نیز در ۸ شهر این استان برپا خواهد شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید