خادمیاران رضوی ظرفیت مهم در مأموریت‌های فرهنگی هستند / 15 هزار مازندرانی خادم یار رضوی
۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۴
نماینده مردم مازندران درمجلس خبرگان رهبری از خادم یاران رضوی به عنوان یکی از ظرفیت مهم در مأموریت های فرهنگی آستان قدس و ترویج محبت اهل بیت (ع) در میان قشرهای مختلف مردم یاد کرد.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام سید عبدالرحیم توکل در اجتماع 2 هزار نفری خادم یاران رضوی شهرستان آمل در مصلای قدس این شهر گفت: آستان قدس رضوی مرکز خدمت رسانی به مردم است و ظرفیت‌های حوزه فرهنگی باید به شایستگی برنامه ریزی و به کار گرفته شوند.
وی افزود: خادم یاران رضوی با انگیزه الهی به عنوان خادم امام مهربانی‌ها زیر سایه پرچم حضرت ثامن الحجج(ع) توفیق خدمت را افتخار بزرگی برای خود دانسته و بدون چشم‌داشت مادی در صحنه‌های خدمت به عنوان خادم یار رضوی حاضر می‌شوند.
نماینده مردم مازندران درمجلس خبرگان رهبری، ادامه داد، کار ارزشمند و بزرگی با اجرای طرح خادم یاری در حمایت از محرومین و نیازمندان جامعه در همه شهرهای کشور انجام می‌گیرد و کسانی که علاقه‌مند به خادمی درگاه علی بن موسی‌الرضا(ع) هستند می‌توانند در شهر خود نیز منشأ خیر و برکت باشند.
حجت الاسلام توکل با بیان اینکه دو هدف و مأموریت عمده از سوی خادم یاران رضوی مورد انتظار است، تصریح کرد، یاد امام رضا(ع) به عنوان ولی نعمت در جمهوری اسلامی و محبت این امام رئوف(ع) باید در دل قشرهای مختلف مردم زنده وهمواره جاری شود وهدف دوم اینکه خادم یاران به عنوان خادمان زائران امام رضا(ع) هستند و این خدمت و همراهی در رکاب امام هشتم(ع) فرصت ارزشمندی است که نصیب افراد خاص با ویژگی‌های درونی خاص می‌شود.

15 هزار مازندرانی خادم یار رضوی
معاون امور خادمیاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان مازندران هم دراین همایش گفت، تاکنون بیش از 15 هزار مازندرانی به عنوان خادم یار رضوی در سامانه مخصوص به این آستان مقدس نام نویسی واعلام آمادگی کردند.
مسلمی با بیان اینکه خادم یاران پس از تکمیل فرم‌های مخصوص نام نویسی خادمیاران در راستای تحقق مأموریت‌های تعریف شده توفیق انتخاب شیفت خادمی در حرم مطهر رضوی را پیدا می‌کنند، یادآورشد، دفتر نمایندگی آستان قدس در استان مازندران پذیرای تجارب و اندیشه‌های سازنده همه اقشار در حوزه فرهنگی و اجتماعی است.
افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید