1200 سبد کالا میان محرومین استان مرکزی توزیع می‌شود

۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۰
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان مرکزی گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان 1200 سبد کالا میان محرومین استان مرکزی توزیع می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، محمد بخشی مدیر نمایندگی آستان قدس در استان مرکزی با اشاره به تهیه و آماده سازی 1200 سبد کالا با مشارکتهای مردمی و خیران شهر اراک گفت: قرار است این سبدهای کالا تا پایان ماه مبارک رمضان توسط کانون های خادمیاری میان نیازمندان از قبل شناسایی شده اراک توزیع شود.
وی افزود: از دیگر فعالیت های انجام شده توسط کانون های خادمیاری این دفتر نمایندگی می توان به طرح اطعام هشت خانواده محروم(به ازای هر خانواده 4 پرس غذا) اشاره کرد که قرار است این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا کند.
مدیر نمایندگی آستان قدس در استان مرکزی از همراهی با مسئولین شهری و استانی درعیادت رمضانی از خانواده شهدا و مددجویان کمیته امداد و بهزیستی خبر داد و گفت: در این بازدیدها هشت نفر از افرادی که تاکنون به مشهد مقدس مشرف نشده اند توسط کانون های خادمیاری شناسایی و نسبت به اعزام این عزیزان اقدام خواهد شد.
بخشی در پایان گفت: طرح ویزیت رایگان نیازمندان روزه دار شهرستان اراک توسط کانون خادمیاری سلامت این دفتر نمایندگی هر روز (دو ساعت مانده به اذان مغرب) در مساجد این شهرستان برگزار می شود.
شایان ذکر است استان مرکزی با جمعیتی نزدیک به 5 هزار خادمیار رضوی، در زمینه‌های محرومیت زدایی و ترویج فرهنگ رضوی نقش مهمی در جریان خدمت کریمانه ذیل پرچم امام رئوف(ع) به هموطنانمان ایفا می‌کند.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید