خدمت‌رسانی بیش از 2000 خادمیار رضوی در استان اردبیل

۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۵
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل گفت: در حال حاضر بیش 2 هزار خادمیار در استان اردبیل داریم که به تدریج در 25 عرصه ساماندهی شده و به خدمت‌رسانی مشغول می‌شوند.
به گزارش آستان نیوز، کاظم دبیر عصر دیروز در همایش خادمیاران رضوی استان اردبیل اظهار کرد: روزی آرزوی یک لحظه خادم آستان حضرت رضا(ع) را داشتیم، اما امروز به برکت جریان خادمیاری رضوی این توفیق برای ما دور از دسترس نیست.
وی با اشاره به اعزام بیش از 200 کاروان زیارتی محروم به مشهد مقدس، افزود: خداوند این توفیق را اعطا کرد تا در خدمت زائران خورشید هشتم باشیم و بیش از 200 کاروان را به مشهدالرضا(ع) اعزام کنیم.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل گفت: در حال حاضر بیش 2 هزار خادمیار در استان اردبیل داریم که به تدریج در حال ساماندهی و خدمت‌رسانی هستند؛ این خادمیاران در 25 عرصه تخصصی و عمومی مشغول فعالیت هستند.
وی بیان کرد: در این همایش بزرگ بیش از 800 خادمیار ردای خدمت به امام رئوف(ع) را بر تن خواهند کرد.
دبیر افزود: خادمیاری در آستان امامان معصوم و حضرت امام رضا(ع) در پوشیدن لباس و ثبت نام خادمیاری و یا حضور در حرم محدود و خلاصه نمی‌شود؛ هر کس که به نیت امام(ع) خدمت کند و دست مستضعف و نیازمندی را بگیرد و خدمتی را ارائه کند، خادمیار است.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید