«کرسی ملی تلاوت رضوی» با حضور خادمان امام رضا(ع) در تبریز برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۲۰:۲۰
مسئول کانون خادمیاری قرآن دفتر آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی گفت: «کرسی ملی تلاوت رضوی» با حضور خادمان امام رضا (ع) در تبریز برگزار می‌شود.
به گزارش آستان نیوز، ابوالفضل وکیلی، از برگزاری «کرسی ملی تلاوت رضوی» با حضور خادمان امام رضا(ع) در تبریز خبر داد و اظهار داشت: این کرسی ملی تلاوت روز سه شنبه 18 تیرماه پس از نماز مغرب و عشا در مسجد سالار شهیدان واقع در خیابان امام خمینی (ره) تبریز برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه در این کرسی ملی، از قاریان و گروه‌های برجسته بین المللی کشورمان دعوت شده است، افزود: قاسم مقدمی نفر اول قرائت مسابقات بین المللی قرآن اوقاف ایران و سید کریم موسوی مبتهل بین المللی و نفر اول مسابقات ابتهال در این مراسم معنوی به تلاوت خواهند پرداخت.
مسئول کانون قرآن دفتر آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه گروه 40 نفری و منتخب تواشیح «آذربایجان» برنامه ویژه‌ای در مورد دهه کرامت اجرا می‌کنند، گفت: مهران بکایی، قاری بین المللی آذربایجان شرقی هم در ابتدای این مراسم به تلاوت قرآن کریم خواهد پرداخت.
وی با اشاره به اینکه در این کرسی ملی تلاوت که همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان شرقی برگزار می‌شود، خادمان آستان قدس رضوی هم از مشهد حضور می‌یابند، خاطر نشان کرد: مراسم پرچم گردانی حرم مطهر رضوی هم توسط خادمان امام رضا (ع) هم در این مراسم معنوی برگزار می‌شود.
وکیلی در پایان از همه علاقمندان به کلام نورانی الهی دعوت کرد تا در این مراسم ملی و معنوی حضور یابند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید