بیش از 6 هزار بسته حمایتی میان محرومین گلستانی توزیع شد

۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۷
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی گفت: تاکنون بیش از 6 هزار بسته حمایتی آستان قدس توسط خادمیاران این دفتر نمایندگی میان محرومین گلستانی توزیع شد.
به گزارش آستان نیوز، سید حسین علوی گفت: در قالب طرح خادمیاری 28 کانون تخصصی در سراسر کشور ایجاد شده است که سیره رضوی را ترویج می‌دهند و این مهم در دهه کرامت به اوج خود می‌رسد.
وی با اشاره به ادامه خدمت رسانی خادمیاران رضوی به محرومین گلستانی افزود: تاکنون بالغ بر 6 هزار و 481 بسته حمایتی ارزاق را توسط خادمیاران میان محرومین توزیع کرده ایم که ارزش هربسته بالغ بر 150 هزار تومان بوده است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان با بیان این مطلب که 405 بیمار به ازای هر کارت، مبلغ یکصد هزار تومان کمک شده است تصریح کرد: 119 زوج گلستانی به مبلغ یک میلیون تومان کمک جهیزیه بلا عوض دریافت کرده اند.
وی در ادامه گفتگو با خبرنگاران گفت: بالغ بر 14 هزار نفر از محرومین استان گلستان به مشهد مقدس اعزام شدند و این روند ادامه دارد.
علوی در خصوص اجرای پروژه بین راهی آستان قدس در غرب استان گلستان افرود: مجتمع بین راهی شهرستان بندرگز در وسعت 4 هکتار و 4 هزار متر بنا در حال احداث است که بیش از 70 درصد این پروژه رشد داشته است.
وی با بیان این مطلب که 2508 خادم گلستانی می‌توانند در حرم مطهر کشیک و به زائران خدمت نمایند تصریح کرد: یکی از فعالیت های مهم آستان قدس رضوی در دهه کرامت، برگزاری جشن «زیر سایه خورشید» است.
علوی در پایان در خصوص فعالیت کانون خبر و رسانه آستان قدس در گلستان گفت: با همکاری کانون خبر و رسانه آستان قدس رضوی در گلستان، علاوه بر پوشش هر چه بهتر برنامه های دهه کرامت و زیر سایه خورشید، اصحاب رسانه استان می‌توانند در حوزه های آموزشی و پژوهشی ورود پیدا کنند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود