مسئول فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی خبرداد؛

اعزام 100 نفر از خادمیاران رضوی استان خراسان جنوبی به مناطق سیل‌زده

۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۲
مسئول فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی گفت: بیش از 100 نفر از خادمیاران رضوی این استان برای خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده، به استان لرستان اعزام شدند.
قاسم قاسمی در حاشیه نشست در حاشیه نشست مسئولان فرهنگی نمایندگی های استانی آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز با بیان اینکه بیان دغدغه‌ها و تدوین راهکار‌های مثمرثمر برای تسهیل روند طرح خادمیاری کاری بسیار پسندیده است، اظهار کرد: تدارک نشست مسئولان فرهنگی نمایندگی های استانی آستان قدس رضوی با هدف هم‌افزایی میان نمایندگان استانی این آستان مقدس توسط مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی حرکتی بجا و به موقع است.
وی اضافه کرد: این جلسه مکانی برای بیان دغدغه‌ها، مشکلات و نواقص اجرایی طرح خادمیاران رضوی بود که خوشبختانه پیشنهادات و راهکارهای موثر از سوی فعالان فرهنگی مطرح شد تا انشاءالله از این طریق با همت مسئولان روند خادمیاری بیش از پیش تسهیل شود.
مسئول فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این نمایندگی در اواخر سال گذشته 15 کانون فرهنگی متشکل از خادمیاران رضوی راه‌اندازی کرده است، گفت: همچنین گروهی از گچکاران این استان در در قالب کانون‌های خادمیاری رضوی بیش از یک هزار متر مربع از مساجد استان را به نیت حضرت رضا(ع) گچکاری کردند.
قاسمی با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی و خادمیاری بیان کرد: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان جنوبی با استفاه به موقع از این ظرفیت، بیش از 100 نفر از خادمیاران رضوی استان خراسان جنوبی را برای خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده به استان لرستان اعزام شدند و علاوه‌بر آن بیش از 200 میلیون تومان مصالح ساختمانی از طریق مشارکت‌های مردمی برای مردم لرستان ارسال شده است.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود