جذب و گزینش بیش از 2500 نفر خادمیار رضوی در استان بوشهر / اعزام خادمیاران رضوی به مناطق سیل‌زده خوزستان

۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۷
مسئول امور فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر، از جذب و گزینش بیش از دو هزار و پانصد نفر خادمیار رضوی در این استان خبرداد.
حجت الاسلام والمسلمین جلال شریفی در حاشیه نشست مسئولان فرهنگی نمایندگی‌های آستان قدس رضوی در استان‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز به مجموعه اقدامات دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر پرداخت و اظهار کرد: این نمایندگی در حوزه خادمیاری، دوره‌های توجیهی خادمیاران رضوی شهرستان‌های استان بوشهر را برگزار کرده است.
وی ادامه داد: انتخاب مسئولان کانون‌های موضوعی خادمیاری همراه با برگزاری دوره توجیهی یکی دیگر از اقدامات نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر است.
مسئول امور فرهنگی نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر اضافه کرد: مسئولان نمایندگی این استان از سال گذشته تا کنون به صورت ماهیانه در قالب کمیته فرهنگی خادمیاران رضوی جلساتی را به صورت مشترک و فردی با اعضای این نمایندگی برگزار کرده‌اند و همچنین در اواخر سال97 کانون‌های محله‌ای به همت این نمایندگی راه‌اندازی شده است.
حجت الاسلام شریفی تصریح کرد: به همت نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر، تا کنون بیش از 2 هزار و پانصد نفر خادمیار رضوی جذب شده است که بیش‌از 600 نفر از آن‌ها به صورت قطعی گزینش شده‌اند.
وی با اشاره به رخداد سیل اخیر در استان‌های مختلف کشور به خصوص استان خوزستان، گفت: به دلیل همجواری استان بوشهر با استان خوزستان، مسئولان نمایندگی آستان قدس رضوی این استان؛ اقدام به تشکیل و اعزام گروه جهادی خادمیاران رضوی به مناطق سیل‌زده استان خوزستان کردند و همچنین اقلام ضروری با مشارکت مردم جمع آوری و به مناطق سیل‌زده ارسال شد.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود