کمک 20 میلیون تومانی خادمیاران رضوی عسلویه به سیل زدگان خوزستان

۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۰
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر از ادامه امدادرسانی خادمیاران این دفتر نمایندگی به سیل زدگان خوزستانی خبر داد.
به گزارش آستان نیوز، حجت‌الاسلام یوسف جمالی در جمع خبرنگاران گفت: در ادامه کمک‌های مردم استان بوشهر به سیل زدگان کشور که توسط رابطین شهرستانی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر انجام شده است، مردم شهرستان عسلویه مبلغ 200 میلیون ریال را جهت کمک به مردم سیل زده خوزستان جمع‌آوری کردند که به زودی در اختیار مردم عزیز قرار خواهد گرفت.
وی همچنین به فعالیت این دفتر نمایندگی در مناطق سیل زده استان خوزستان اشاره و ابراز کرد: با توجه به خسارت‌های بسیاری که به مناطق سیل زده وارد شد آستان قدس رضوی نیز از همان زمان ابتدایی وقوع این اتفاق با اعزام گروه‌های جهادی به مناطق سیل زده خوزستان اقدام به یاری رسانی سیل زدگان کرد.
حجت الاسلام جمالی افزود: از دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر، جمعی از خادمیاران رضوی به منظور امدادرسانی به مردم آسیب‌ دیده به مناطق و روستاهای سیل‌زده استان خوزستان اعزام شدند و به یاری مردم سیل زده شتافتند.
مدیر دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر با بیان اینکه در این حرکت جهادی حدود 50 نفر از خادمیاران رضوی از استان بوشهر حضور داشتند گفت: انجام امور فرهنگی و برگزاری جلسات و کارگاه‌هایی برای کودکان از جمله این فعالیت‌ها بوده است.
جمالی در پایان به ویژه برنامه‌های انجام شده توسط خادمیاران رضوی در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: برپایی سفره‌های افطاری برای محرومین و نیازمندان در شهرستان‌ها، سخنرانی، برگزاری مسابقات ورزشی، ترتیل خوانی، بیان مفاهیم قرآنی توسط خادم‌یاران مبلغ و... از جمله برنامه‌های خادمیاران این نمایندگی در ایام ماه مبارک رمضان بوده است.
 
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود