به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس صورت گرفت؛

توزیع 10 هزار بسته غذای گرم در مناطق سیل‌زده استان خوزستان

۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۸:۱۴
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس گفت: به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در این استان از تاریخ 28 فروردین تا 6 اردیبهشت ماه، 10 هزار بسته غذای گرم بین مردم مناطق سیل‌زده خوزستان، اهواز و شوش توزیع شد.
جابر مهدیار در گفت‌و‌گو با خبرنگار آستان نیوز با اشاره به این مطلب که دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس علاوه‌ برکمک‌رسانی به مردم برخی از مناطق سیل‌زده شهر شیراز خدمت‌رسانی به سیل‌زده‌گان استان خوزستان را نیز در دستور کار خود قرار داد، اظهار کرد: به همت خادمیاران رضوی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس، موکب شاهچراغ(ع) برای خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده خوزستان در مسجد دانشکده نفت اهواز راه‌اندازی شد.
وی ادامه داد: این موکب به صورت روزانه در آشپزخانه دانشکده نفت اهواز به طبخ و توزیع بیش‌از 600 وعده غذایی برای سیل‌زدگان خوزستانی می‌پردازد و ظرفیت پخت روزانه ۵۰۰۰ پرس غذا را دارد از همین رو بیش‌از 1000 وعده غذایی توسط این موکب از تاریخ 28 فروردین تا 6 اردیبهشت ماه در قالب صبحانه، ناهار و شام تهیه و در بین مردم مناطق سیل‌زده شهرستانهای اهواز و شوش توزیع شد.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس به میزان کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردمی از اواخر فروردین تا اواسط اردیبهشت ماه اشاره کرد و افزود: ارسال 100 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی از جمله لوازم بهداشتی، برنج، روغن، حبوبات و اقلام غذایی دیگر به صورت بسته‌بندی به مناطق سیل‌زده استان خوزستان، ارسال 4 محموله اقلام ضروری نظیر 50کارتن شیر خشک، ۵۰ کارتن پودر شوینده، ۵۰ کارتن تخم مرغ، ۲۰ کارتن خمیر دندان، حدود ۵۰۰ دست انواع البسه نو، ۵۰کیلو ترشی، ۵۰ کیلو مربا، ۲۰۰ گونیکیسه آرد ۱۰ کیلویی و ... از جمله خدمات این موکب به مردم آسیب دیده و سیل‌زده شهرستانهای اهواز، شوش و کارون است.
مهدیار اضافه کرد: در ادامه خدمت‌رسانی این موکب به مردم سیل‌زده شهرستانهای اهواز، شوش و کارون؛ 50 تخته پتو، ۵ قطعه موکت ۱۵ متری، ۵۰ کارتن پوشک نوزاد، ۵۰ کارتن نان بلوری، ۱۰۰۰دست لباس‌های سایز مختلف نو، ۱۰۰ شل آب معدنی ، ۲۰ کارتن مایع ضد عفونی کننده، ۵۰ کارتن شامپو، ۵۰ کارتن خمیردندان، ۵۰ کیلو قند و چای، ۲۰ کارتن شیر خشک، 100 کیلو زیتون پرورده و ترشی، پشه بند، حشره‌کش، کرم‌های ضد گزش حشرات و ... به مناطق سیل‌زده ارسال شد.
وی خاطرنشان کرد: در راستای خدمت‌رسانی خادمیاران رضوی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس به مردم سیل‌زده، تعداد 10 نفر از خادمیاران رضوی این استان برای ایجاد و ترمیم سیل‌بندها به روستاهای محاصره در آب حدبه و گرمه خروسی از توابع خنیفر شهرستان شادگان اعزام شدند و خدمات ارزنده‌ای را ارائه کردند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید