همزمان با ماه مبارک رمضان صورت گرفت،

حضور بیش از 500 مبلغ خادمیار در مناطق سیل زده خوزستان

۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۲
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان گفت: در ماه رمضان بیش از ۵۰۰ مبلغ و مبلغه به مناطق سیل زده از سوی کانون تخصصی خادمیاری تبلیغ دفتر نمایندگی آستان قدس در خوزستان اعزام شدند.
حجت الاسلام جلیل علی‌نژاد در گفت و گو با خبرنگار آستان نیوز، پیرامون فعالیت‌های کانون در ماه مبارک رمضان برای سیل زدگان اظهار کرد: مبلغان خادمیار با حمایت سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی در شهرستان‌های کارون، شادگان، حمیدیه، سوسنگرد، شوش و روستا‌های باوی، زرگان و مسیر تصفیه به فعالیت‌های مرتبط با کودکان در کمپ‌ها و روستا‌های هدف و برگزاری برنامه‌های مذهبی و نماز جماعت می‌پردازند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در شهرستان کارون با حضور ۳۰ مبلغ برادر ۳۰ برنامه قرآنی و سخنرانی به زبان عربی در کنار اقامه نماز جماعت و برپایی سفره‌های اطعام هزار نفری در روستا‌های شهرستان که جمعا به ۳ هزار نفر می‌رسند، در حال برگزاری است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان بیان کرد: در شهرستان شوش در بازه زمانی ۱۰ روزه ۶۰ مبلغ مستقر و در ۲۰ روستا کار با کودکان و ارتباط با بزرگسالان و فعالیت‌های جهادی را انجام می‌دهند.
علی نژاد ادامه داد: ۳ هزارو ۵۰۰ بسته میان نیازمندان و سیل زدگان طی ماه رمضان در شهرستان شوش توزیع می‌شود، همچنین ۱۸۰ مبلغ و ۳۰ مبلغه در طول ماه مبارک رمضان استقرار پیدا می‌کنند.
وی افزود: در هویزه ۳۰ مبلغ و ۱۵۰ مبلغ در شادگان و حمیدیه و سوسنگرد برای کار با کودکان در کمپ‌ها و روستا‌های هدف در راستای برگزاری برنامه‌های مذهبی و نماز جماعت مستقر می‌شوند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در خوزستان بیان کرد: در باوی، زرگان و مسیر تصفیه ۳۰ مبلغ برای کار با کودکان در کمپ‌ها و روستا‌های هدف در راستای برگزاری برنامه‌های مذهبی و نماز جماعت حضور پیدا می‌کنند و در عین حال دو هزار و ۵۰۰ بسته غذایی در میان نیازمندان و سیل زدگان توزیع می‌شود.
علی‌نژاد در رابطه با فعالیت کانون و حوزه خواهران استان گفت: حوزه علمیه خواهران نیز ۸۰ مبلغه خواهر را اعزام می‌کند تا برای تشکیل حداقل ۱۵۰ جلسه ویژه بانوان در مناطق سیل زده مشارکت داشته باشند.
برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید