مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان؛

۱۴۰ خادمیار رضوی استان گیلان به مناطق سیل‌زده اعزام شدند

۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۱
حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان با پویش مردمی کمک‌های ویژه‌ای به مناطق سیل زده انجام داده است گفت: در این مدت ۱۴۰ خادمیار به مناطق سیل‌زده اعزام شدند.
به گزارش آستان نیوز، حجت الاسلام «سعید مهدوی» اظهارکرد: کمک به سیل‌زدگان اخیر کشور از اهم برنامه‌هایی بود که توسط خادم‌یاران آستان قدس رضوی در گیلان صورت گرفت.  
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان با بیان اینکه در این مدت 140 نفر از خادمیاران در قالب چهار کاروان به مناطق سیل زده کشور اعزام شدند گفت: در این مدت نیز 80 جهادگر جهت کمک‌رسانی به مناطق سیل زده اعزام شدند.
 وی به دیگر اقدامات صورت گرفته توسط نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان اشاره کرد و ادامه داد: ارسال و تهیه 800 کیسه سیمان، تجهیزات عمرانی، پوشاک، پتو و لوزام اسکان، ارسال لوزام مهدکودک سیار به مناطق سیل‌زده در موکب‌های گیلانی، اهدا لوازم کودک، تهیه یک کامیون اقلام کودک از جمله کمک‌هایی بود که توسط  این دفتر نمایندگی انجام شد.
حجت الاسلام مهدوی به پویش‌های صورت گرفته جهت کمک به سیل‌زدگان کشور اشاره و خاطرنشان کرد: برپایی مراسم گلریزان در زورخانه مرکزی رشت، پویش شیر خشک و تهیه هزار شیر خشک و ارسال آن به مناطق سیل‌زده، پویش مهر رضوی و ارسال 20 کامیون کالا با مشارکت سپاه و هلال احمر و .. از اهم پویش‌های بود که نمایندگی آستان قدس رضوی تاکنون انجام داده است.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید