اهدای 670 وام قرض‌ الحسنه و 1200 جهیزیه به زوجین محروم استان سیستان و بلوچستان

۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۷:۲۹
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر بیش از ۳ هزار خادمیار در ۲۵ کانون تخصصی موضوعی و بیش از ۹۰ کانون محله ای در سطح استان در حال خدمت هستند.
به گزارش آستان نیوز، دادخدا خدایار اظهار داشت: نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان از سال ۹۶ راه اندازی شده است و در این مدت ۱۹ نمایندگی نیز در شهرستان های استان ایجاد شده است.
وی افزود: در حال حاضر حدود ۳ هزار خادمیار در ۲۵ کانون تخصصی موضوعی و بیش از ۹۰ کانون محله ای در سطح استان سیستان و بلوچستان در حال خدمت هستند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: آستان قدس رضوی تاکنون یک هزار سری جهیزیه با مشارکت قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه و کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان در سطح استان به زوج‌های نیازمند اهدا کرده است که امسال نیز ۲۰۰ مورد جهیزیه دیگر اهدا می‌شود.
خدایار با اشاره به اینکه در سال جاری از طرف آستان قدس رضوی به ۳۰۰ نفر وام ۵ میلیون تومانی ازدواج اعطا شده است، افزود: همچنین تاکنون تعداد ۳۷۰ وام پنج میلیون تومانی دیگر نیز با همکاری یکی از بانک های قرض الحسنه پرداخت شده است.
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید